Matura 2016 angielski. Mamy ODPOWIEDZI na Edulandia.pl [ARKUSZE CKE, WYNIKI, ZADANIA]

Matura 2016 z angielskiego - to już dziś, 6 maja 2016! Maturzyści rozwiązywali zadania z języka angielskiego na poziomie podstawowym od godziny 9.00. Matura 2016 z angielskiego - prowadzimy relację na żywo. Publikujemy odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym i oficjalne arkusze CKE.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2016" bez tajemnic.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 angielski. PYTANIA, zadania, forma egzaminu

Od roku szkolnego 2014/2015 uczniowie przystąpią do matury z angielskiego w nowej formie. Zakres wymagań sprawdzanych na maturze z języka angielskiego będzie od teraz oparty o zapisy nowej podstawy programowej. Zadania zweryfikują różne umiejętności zapisane w nowej podstawie programowej: określanie głównej myśli tekstu, kontekstu, intencji autora, znajdowanie szczegółowych informacji w tekście, rozpoznawanie związków między częściami tekstu czy rozróżnianie faktów i opinii na poziomie rozszerzonym. Poszczególne zadania egzaminacyjne na maturze z angielskiego mogą także odnosić się do wymagań z wcześniejszych etapów edukacyjnych.

Na rozwiązanie arkusza podstawowego matury 2016 z języka angielskiego maturzyści będą mieli 120 minut.

Sprawdź oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi

Matura 2016 ANGIELSKI. Jakie będą zadania? Jak zdać maturę z angielskiego?

Matura z języka angielskiego sprawdzi wiedzę oraz umiejętności maturzystów w trzech obszarach: rozumienia słuchanego tekstu (w sumie 15 poleceń zamkniętych), rozumienia pisanego tekstu (w sumie 20 zadań zamkniętych) i tworzenia wypowiedzi pisemnej (2 zadania otwarte). Na maturze 2015 z języka angielskiego należy spodziewać się zadań opartych na tekstach czytanych i pisanych.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2016" bez tajemnic.

Matura 2016 z angielskiego: HARMONOGRAM egzaminów maturalnych

6 maja godz. 9.00 - język angielski, poziom podstawowy

6 maja godz. 14.00 - język angielski, poziom rozszerzony

6 maja - język angielski dla klas dwujęzycznych

Matura 2016 ANGIELSKI - ODPOWIEDZI, wyniki, pytania, tematy

Po każdym egzaminie maturalnym odpowiedzi do testów będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl . Nasi eksperci będą rozwiązywać arkusze maturalne zaraz po tym, jak CKE opublikuje je na swojej stronie. Już dziś po godzinie 14 rozpoczniemy publikację przykładowych odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym. Opublikujemy też oficjalne arkusze CKE oraz transkrypcje nagrań do zadań ze słuchu. Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś maturę 2016 z angielskiego!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Więcej o: