Egzamin gimnazjalny 2015. Język włoski jutro na egzaminie

Testy gimnazjalne kończą się już jutro. Gimnazjaliści będą rozwiązywać egzamin z włoskiego jutro od godz. 9.00 na poziomie podstawowym i od 11.00 na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie zadań przeznaczone jest 60 minut. Jakie będą zadania z języka włoskiego?

Egzamin gimnazjalny 2015: zadania z języka włoskiego

Polecenia w egzaminie z języka włoskiego na poziomie podstawowym mają charakter zamknięty. W arkuszu egzaminacyjnym z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym oprócz zadań zamkniętych są też zadania otwarte. Zarówno na rozwiązanie arkusza podstawowego, jak i rozszerzonego przeznaczone jest 60 minut.

Egzaminy gimnazjalne z poprzednich lat. Poćwicz przed zbliżającym się egzaminem gimnazjalnym. Sprawdź, jakich błędów się wystrzegać. Zbiór testów gimnazjalnych >>

Test gimnazjalny 2015: co wziąć na egzamin z włoskiego

Na test gimnazjalny z włoskiego uczeń może wnieść tylko długopis lub pióro z czarnym tuszem/atramentem. Nie należy też zapomnieć o zabraniu legitymacji szkolnej, która może się przydać przy wejściu na salę Podczas testu gimnazjalnego nie można używać telefonu komórkowego ani słowników.

Test gimnazjalny 2015: odpowiedzi do egzaminu z włoskiego

Oficjalne wyniki egzaminu gimnazjalnego 2015 zostaną opublikowane dopiero w czerwcu, jednak wcześniej odpowiedzi będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl i obliczyć liczbę zdobytych punktów! Eksperci Edulandii.pl rozwiążą zadania z egzaminu gimnazjalnego z języka włoskiego zaraz po tym, jak Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje arkusze egzaminacyjne.

Egzaminy gimnazjalne z poprzednich lat. Poćwicz przed zbliżającym się egzaminem gimnazjalnym. Sprawdź, jakich błędów się wystrzegać. Zbiór testów gimnazjalnych >>