Egzamin gimnazjalny 2015 w części humanistycznej? [ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA na egzaminie gimnazjalnym 2015]

Egzamin gimnazjalny 2015 rozpoczął się wczoraj o godzinie 9.00. Zmierzyli się z zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę z zakresu języka polskiego, historii oraz WOS-u. O czym nie mogli zapomnieć, wybierając się na egzamin gimnazjalny 2015?

ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI >>

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE >>

Egzamin gimnazjalny 2015: część humanistyczna już za nami!

Egzamin w części humanistycznej rozpoczął się wczoraj o 9:00. Zdający do sali mogli wejść trochę wcześniej - o godzinie wyznaczonej przez przewodniczącego szkolnego zespołu egzaminacyjnego. Uczniowie wchodzili do sali pojedynczo według kolejności swoich nazwisk na liście i losowali numery stolików, przy których pisali pierwszą część egzaminu gimnazjalnego. Ci uczniowie, którzy z przyczyn losowych nie przystąpią do testu gimnazjalnego, będą zdawać go w czerwcu.

ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI >>

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE >>

Gimnazjalisto, weź legitymację na egzamin gimnazjalny 2015!

Zdający egzamin gimnazjalny powinien mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (np. legitymację szkolną) i w razie potrzeby ją okazać. W przypadku braku dokumentu tożsamość ucznia może być potwierdzona przez nauczyciela szkoły lub jego wychowawcę. Po wejściu do sali uczeń zajmuje miejsce przy stoliku, którego numer wylosował. Na egzamin gimnazjalny w części humanistycznej zdający może wnieść jedynie pióro lub długopis z czarnym tuszem/atramentem.

- 21 kwietnia 2015 r. - Sprawdź swoją wiedzę: egzamin gimnazjalny 2014, język polski (oficjalne arkusze)

- 21 kwietnia 2015 r. - Sprawdź swoją wiedzę: egzamin gimnazjalny 2014, język polski (przykładowe odpowiedzi)

- 21 kwietnia 2015 r. - Sprawdź swoją wiedzę: egzamin gimnazjalny 2014, historia i wiedza o społeczeństwie (oficjalne arkusze)

Egzamin gimnazjalny 2015: odpowiedzi do zadań z części humanistycznej [język polski, historia, WOS]

Oficjalne wyniki egzaminu gimnazjalnego 2015 będą ogłoszone w czerwcu. Wyniki egzaminu gimnazjalnego będzie można sprawdzić w internecie na stronach Okręgowych Komisji Edukacyjnych. Już dziś możecie jednak sprawdzić odpowiedzi w serwisie Edulandia.pl i oszacować liczbę zdobytych punktów! Eksperci Edulandii.pl zabierają się do rozwiązywania egzaminu gimnazjalnego zaraz po tym, jak Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje arkusze egzaminacyjne. Przykładowe odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego będą dostępne w serwisie Edulandia.pl każdego dnia po egzaminie około godz. 13:00.

Zobacz wideo

Egzaminy gimnazjalne z poprzednich lat. Poćwicz przed zbliżającym się egzaminem gimnazjalnym. Sprawdź, jakich błędów się wystrzegać. Zbiór testów gimnazjalnych >>

ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI >>

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE >>