Jesteś Ygrekiem? Pokaż, że nie jesteś leniem i weź udział w konkursie!

Rusza ogólnopolski konkurs realizowany w ramach kampanii świadomościowej #jestemYgrekiem. nie jestem leniem. Celem konkursu jest zaprezentowanie pokolenia Y jako aktywnego i pełnego zalet - pracującego i odpoczywającego z pasją. Nagrodą główną jest 5 tys. złotych.

Lenie? Nie, pokolenie pełne pasji!

Intencją organizatorów konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do zaprezentowania pokolenia Y jako ciekawych i wartościowych osób zaangażowanych zarówno w budowanie swojej kariery, jak i w realizowane przez siebie pasje. Inicjatywa ma też na celu pokazanie pracodawcom, że wbrew krążącym stereotypom na temat generacji Y, Ygreki to pełni potencjału pracownicy.

- Poprzez konkurs chcemy zaktywizować młodych ludzi do zabrania głosu w sprawie swojego pokolenia i zachęcić ich do zaprezentowania się pracodawcom z jak najlepszej strony - wyjaśnia Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Dla pozytywnych relacji między Ygrekami a pracodawcami

Mecenasi kampanii #jestemYgrekiem. nie jestem leniem., w ramach której organizowany jest konkurs podkreślają, że budowanie pozytywnego wizerunku młodych ludzi przekłada się na tworzenie relacji pracodawców z przedstawicielami pokolenia Y.

- Eksponowanie pozytywnych cech i atutów Ygreków jest bardzo istotne, szczególnie w kontekście ich skutecznej współpracy z pracodawcami, którzy często również poznają nowe style zarządzania przedstawicielami pokolenia Y. Zrozumienie ludzi młodych, poznanie ich postaw i oczekiwań życiowych pozwoli pracodawcom efektywniej z nimi pracować - komentuje Mariola Raudo, HR Business Partner w Nestlé Polska.

Wygraj atrakcyjne nagrody!

Nagrodą główną w konkursie jest 5 tys. zł. Na laureatów dwóch kolejnych miejsc czeka tablet Asus Google Nexus 7 32GB WiFi oraz słuchawki urBeats Beats by Dr. Dre. Zadanie konkursowe brzmi: Zaprezentuj Ygreków jako pokolenie pełne zalet - pracujące i odpoczywające z pasją.

Pracę można wykonać w dowolnej formie artystycznej. Oceniana będzie kreatywność, walory artystyczne i adekwatność tematu. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem strony www.stazeipraktyki.pl/konkurs . W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 do 28 lat. Konkurs trwa do 30 kwietnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 maja.

Kampania świadomościowa #jestemYgrekiem. nie jestem leniem. jest organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy BFS Group. Inicjatywa jest realizowana w ramach Programu Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy BFS Group.

Mecenasami Kampanii są Grupa Żywiec, Nestlé, Orange i PZU. Patronami medialnymi są: Dlastudenta.pl, Dziennik Gazeta Prawna, kadry.infor.pl, kariera.com.pl. oraz Dziennik Metro. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie www.stazeipraktyki.pl oraz na profilu Staże i praktyki na portalu Facebook.

Więcej o: