W oczekiwaniu na maturę... wygraj naukę w Studium Fotografii!

Wygraj bezpłatną naukę w Studium Fotografii oraz inne atrakcyjne nagrody w konkursie fotograficznym ?Czekając na maturę?. Termin nadsyłania prac to 15 kwietnia.

Uwiecznij przedmaturalny klimat na zdjęciu

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego zdjęcia oddającego klimat czasu oczekiwania na egzamin dojrzałości. Do udziału w konkursie zachęcamy zarówno tegorocznych maturzystów, jak i osoby, które maturę mają już za sobą. Organizatorem zabawy są Szkoły Artystyczne Regionalnego Ośrodka Edukacji.

Zasady gry

Każdy uczestnik może przysłać od 1 do 5 prac w formacie JPG. Konkurs jest bezpłatny i ma charakter otwarty. Mogą brać w nim udział tylko osoby pełnoletnie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 29 kwietnia na stronie internetowej organizatora.

A na zwycięzcę czeka...

Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest główna nagroda - bezpłatna nauka w rocznym Studium Fotografii w roku 2015/2016. Laureat będzie mógł wybrać miasto, w którym odbędzie naukę: Wrocław, Poznań lub w Warszawę. Wartość nagrody to 5520 zł.

Przewidziane są również nagrody za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca oraz wyróżnienia. Wszyscy laureaci dodatkowo otrzymają zestaw gadżetów reklamowych Szkół Artystycznych ROE.

Dowiedz się więcej

Pytania dotyczące konkursu można kierować na adres: konkursfoto_matura@roe.pl .

Więcej informacji znajdziecie na www.szkolyartystyczne.roe.pl .

Więcej o: