Łazarski partnerem V Konferencji Muzycznej Audioriver

Zapraszamy na piątą edycję konferencji organizowanej przez największy polski festiwal z muzyką elektroniczną, która odbędzie się 7 marca na Uczelni Łazarskiego. After party zostanie zorganizowane w Pin-Up Studio, a jego drugą gwiazdą będzie reprezentant Ostgut Ton i współtwórca Sandwell District - Function. Ruszyła sprzedaż biletów na oba te wydarzenia.

Staramy się stale otwierać na nowe środowiska - mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora - Po czterech konferencjach na uczelniach publicznych, postanowiliśmy zwrócić się - tym razem - do szkoły prywatnej. Łazarski to od lat jedna z czołowych uczelni niepublicznych w Polsce i cieszymy się, że zostaliśmy przyjęci z otwartymi ramionami.

Karierą w międzynarodowym środowisku od lat cieszy się Function, który wystąpi na after party po konferencji. Amerykanin mieszkający w Berlinie dołączył do szwajcarskiego duetu Adriatique, którego występ został ogłoszony przed kilkoma tygodniami.

Function to postać dobrze znana fanom Audioriver za sprawą świetnego występu na festiwalu w 2013 roku. Wtedy występował live, grając m.in. materiał z genialnego albumu "Incubation", który ukazał się kilka miesięcy wcześniej w wytwórni Ostgut Ton. Tym razem, zaprosiliśmy go by zaprezentował się od strony DJ-skiej, z której także słynie - komentuje Napora.

Samo miejsce organizacji after party również zasługuje na uwagę. Pin-Up Studio to przestrzeń w samym centrum Warszawy, tuż przy placu Zawiszy, dostosowana do potrzeb planów zdjęciowych i filmowych, w której niezwykle rzadko odbywają się wydarzenia z kręgu muzyki elektronicznej. Organizatorzy Audioriver zapewnią nie tylko świetne nagłośnienie, z którego są znani, lecz także wyjątkową aranżację wizualną. Pomoże im w tym znany poznański kolektyw.

Dokładny program i bohaterów konferencji poznamy za około dwa tygodnie, ale już teraz można kupić wejściówki na panele odbywające się na Uczelni Łazarskiego. Łączny bilet na wszystkie debaty kosztuje 10 zł i warto się spieszyć, ponieważ poprzednie konferencje zostały wyprzedane jeszcze przed ich rozpoczęciem. Z kolei na after party wejściówki w przedsprzedaży dostępne są w cenie 25 zł, a w dniu wydarzenia 35 zł. Bilety dostępne są na stronach Audioriver, ebilet.ploraz w salonach Empik w całej Polsce.

Więcej o: