"Twoja Kariera 2015" - nowe wydanie poradnika dla kandydatów

"Twoja Kariera 2015" to praktyczne kompendium wiedzy dla osób szukających pracy, przygotowane przez redakcje i ekspertów GazetaPraca.pl oraz "Gazety Wyborczej". Bezpłatny poradnik dostępny jest w formie drukowanej oraz jako e-book w serwisie GazetaPraca.pl.

"Twoja Kariera 2015" to zbiór artykułów dedykowanych osobom szukającym pracy i chcących się rozwijać. Znajdą w nim one m.in. oferty pracodawców, informacje na temat staży i praktyk, porady dotyczące pisania CV oraz rozmowy kwalifikacyjnej, a także informacje o ścieżkach kariery w poszczególnych branżach. Poradnik prezentuje aktualne trendy na rynku pracy - m.in. kogo poszukują pracodawcy, jak ważna jest znajomość języków oraz które zawody cieszą się największym szacunkiem.

Z poradnika można także dowiedzieć się, w jaki sposób kierować swoją karierą. Opisano w nim, jak wygląda nowoczesny proces rekrutacji i jakich błędów nie powinni popełniać kandydaci. GazetaPraca.pl radzi kiedy warto iść na studia podyplomowe, na co przygotować się szukając pierwszej pracy za granicą oraz kiedy najlepiej rozważyć zmianę zawodu.

Poradnik "Twoja Kariera 2015" dostępny jest w formie e-booka na stronie .

Magazynową wersję otrzymają uczestnicy targów, konferencji i warsztatów pod patronatem GazetaPraca.pl.

Partnerem strategicznym poradnika "Twoja Kariera 2015" jest McDonalds, partnerem głównym - firma Orange.