Zobacz arkusze i odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2014/2015 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym!

 

Gimnazjaliści zmierzyli się już z próbnym egzaminem z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie gimnazjalnym na poziomie rozszerzonym z języka angielskiego Operon 2014/2015! Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015, język angielski, poziom rozszerzony - ARKUSZE Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015, język angielski, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Jak przebiegał próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym?

Próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym rozpoczął się o godz. 11 i trwał 60 minut. W tym czasie, uczniowie musieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionego materiału audio i tekstów pisanych, a także wykazać się znajomością angielskich funkcji i środków językowych. Na poziomie rozszerzonym pojawiły się zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte. Ponadto, uczniowie mieli napisać krótką wypowiedź w języku angielskim (50-100 słów). Próbny egzamin z języka angielskiego Operon 2014/2015 miał sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość angielskich funkcji i środków językowych. Do egzaminu z języków obcych nowożytnych na poziomie podstawowym muszą podejść wszyscy uczniowie III klas gimnazjalnych, natomiast rozszerzenie obowiązuje jedynie tych, którzy uczyli się wybranego języka obcego od szkoły podstawowej lub zadeklarowali chęć udziału w dodatkowej części. MATERIAŁ PARTNERA Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego. Aby poznać wszystkie elementy programu Egzamin gimnazjalny z Operonem i rozpocząć przygotowania do egzaminu gimnazjalnego już dziś, wejdź na: www.gieldagimnazjalna/egzamingimnazjalny Zdajesz w tym roku egzamin gimnazjalny? Bądź z nami na Facebooku! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli egzamin gimnazjalny bez tajemnic.

Więcej o: