Arkusze i odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2014/2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka angielskiego na poziomie podstawowym!

 

Gimnazjaliści zmierzyli się już z próbnym egzaminem z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie gimnazjalnym na poziomie podstawowym z języka angielskiego Operon 2014/2015! Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015, język angielski, poziom podstawowy - ARKUSZE Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015, język angielski, poziom podstawowy - KLUCZE ODPOWIEDZI

Jak przebiegał próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym?

Próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym rozpoczął się o godz. 9:00 i trwał 60 minut. W tym czasie, uczniowie musieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionego materiału audio i tekstów pisanych, a także wykazać się znajomością angielskich funkcji i środków językowych. Na poziomie podstawowym pojawiły się zadania zamknięte o różnej formie: wielokrotnego wyboru, typu: prawda/fałsz, polegające na dobieraniu. Do egzaminu z języków obcych nowożytnych na poziomie podstawowym muszą podejść wszyscy uczniowie III klasy gimnazjum. Próbny egzamin z języka angielskiego Operon 2014/2015 miał sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość angielskich funkcji i środków językowych. MATERIAŁ PARTNERA Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego. Aby poznać wszystkie elementy programu Egzamin gimnazjalny z Operonem i rozpocząć przygotowania do egzaminu gimnazjalnego już dziś, wejdź na: www.gieldagimnazjalna/egzamingimnazjalny Zdajesz w tym roku egzamin gimnazjalny? Bądź z nami na Facebooku! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli egzamin gimnazjalny bez tajemnic.