Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym.

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym!

Uczniowie ostatnich klas średnich rozwiązywali dziś próbną maturę z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie maturalnym z języka rosysjkiego na poziomie podstawowym Operon 2014/2015!

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język rosyjski, poziom podstawowy - ARKUSZE

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język rosyjski, poziom podstawowy - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język rosyjski, poziom podstawowy - TRANSKRYPCJE

 

Ile czasu trwał próbny egzamin maturalny z języka rosyjskiego?

Próbny egzamin maturalny z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym trwał 120 minut, podczas których uczniowie mieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionego materiału audio i tekstów pisanych, a także musieli napisać krótkie wypowiedzi w języku rosyjskim.

Próbna matura z języka rosyjskiego Operon 2014/2015 miała sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość rosyjskich środków językowych. Na poziomie podstawowym, uczniowie musieli sformułować krótką wypowiedź w języku rosyjskim (80-130 słów), w formie wiadomości e-mail, zaadresowanej do przyjaciółki z zagranicy. Wypracowanie miało zawierać podstawowe informacje określone w poleceniu do zadania. W wypowiedzi należało odwieść przyjaciółkę od zamiaru porzucenia szkoły, przedstawiając argumenty za kontynuowaniem nauki, a także zaproponować jej pomoc.

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic. Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Więcej o: