Próbna matura z Operonem: język angielski (poziom rozszerzony). Zobacz arkusz i klucz odpowiedzi

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym!

Maturzyści zmierzyli się już z próbnym egzaminem z języka angielskim na poziomie rozszerzonym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie maturalnym na poziomie rozszerzonym z języka angielskiego Operon 2014/2015!

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język angielski, poziom rozszerzony - ARKUSZE

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język angielski, poziom rozszerzony - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język angielski, poziom rozszerzony - TRANSKRYPCJE

 

Jak przebiegał próbny egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym?

Próbny egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym rozpoczął się o godz. 14 i trwał 150 minut. Podczas próbnej matury, uczniowie musieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionego materiału audio i tekstów pisanych, a także napisać krótkie wypowiedzi w języku angielskim.

Próbna matura z języka angielskiego Operon 2014/2015 miała sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość angielskich środków językowych. Na poziomie rozszerzonym, uczniowie musieli sformułować dłuższą wypowiedź w języku angielskim (200-250 słów). Wypracowanie miało zawierać podstawowe informacje określone w poleceniu do zadania. Maturzyści mogli wybrać pomiędzy dwoma formami: rozprawki na temat zalet i wad wycofania WFu ze szkół; albo artykułu dotyczącego pracy wakacyjnej, napisanego z perspektywy osoby doświadczonej w temacie.

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

 

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic. Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Więcej o: