Arkusze i klucz odpowiedzi próbnej matury z Operonem z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym! 

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym!

Maturzyści zmierzyli się już z próbnym egzaminem z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Zobacz arkusze i przykładowe odpowiedzi do zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie maturalnym na poziomie rozszerzonym z języka niemieckiego Operon 2014/2015!

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język niemiecki, poziom rozszerzony - ARKUSZE

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język niemiecki, poziom rozszerzony - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, język niemiecki, poziom rozszerzony - TRANSKRYPCJE

 

Jak przebiegał próbny egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym?

Próbny egzamin maturalny z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym rozpoczął się o godz. 14 i trwał 150 minut. Podczas próbnej matury, uczniowie musieli rozwiązać zadania dotyczące przedstawionego materiału audio i tekstów pisanych, a także napisać krótkie wypowiedzi w języku niemieckim.

Próbna matura z języka niemieckiego Operon 2014/2015 miała sprawdzić umiejętność rozumienia tekstów słuchanych i pisanych, a także znajomość niemieckich środków językowych. Na poziomie rozszerzonym, należało sformułować krótką wypowiedź w języku niemieckim (200-250 słów), wybierając jeden spośród dwóch tematów. W rozprawce, uczniowie mieli przedstawić pogląd na dietę z punktu widzenia osoby cierpiącej na zaburzenia odżywiania; uwzględniając opinię dietetyka. W drugim temacie, należało napisać list do gazety i przedstawić własne stanowisko dotyczące wyboru miejsca studiów.

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

 

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic. Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Więcej o: