Matura 2015 bez stresu!

Jak opanować ogromną ilość materiału i efektywnie się uczyć? Najlepszym sposobem na okiełznanie przedmaturalnego stresu jest podzielenie całego materiału na mniejsze fragmenty i powtarzanie go według specjalnie przygotowanego kalendarza. W serwisie www.gieldamaturalna.pl zrobiliśmy to za Ciebie! Znajdziesz tam również arkusze Próbnej Matury z Operonem wraz z kluczami odpowiedzi. Poznaj naszą sprawdzoną metodę!

Metoda małych kroków

Najlepszym sposobem na okiełznanie przedmaturalnego stresu jest podzielenie całego materiału na mniejsze fragmenty i powtarzanie go według specjalnie przygotowanego kalendarza. Z pomocą przychodzi serwis dla maturzystów www.gieldamaturalna.pl, w którym możesz stopniowo przyswajać i utrwalać wiedzę.

Sprawdź, co już wiesz

Na początek sprawdź, co wiesz już dzisiaj. Tak naprawdę do matury uczysz się od pierwszej klasy i wiesz więcej, niż Ci się wydaje. Zrób nasz test diagnostyczny, a dostaniesz szczegółowy raport swojego stanu wiedzy. Wskażemy, którym zagadnieniom powinieneś poświęcić więcej czasu, a które musisz tylko powtórzyć.

Prosty system

Systematyczność to klucz do sukcesu. Wiemy, jak trudno zmobilizować się do samodzielnej nauki, dlatego podzieliliśmy cały materiał ze zdawanego przez Ciebie przedmiotu na etapy. W każdym z nich znajdziesz testy i fragmenty vademecum do powtórek. Na realizację każdego etapu masz określony czas. Dzięki temu możesz samodzielnie zaplanować, kiedy i jak długo chcesz się uczyć oraz ile czasu zostanie Ci na przyjemności. Po każdym etapie nauki możesz zdać krótki egzamin i upewnić się, że wszystko masz pod kontrolą.

Z naszym serwisem możesz uczyć się nie tylko kiedy chcesz, lecz także gdzie chcesz - serwis działa na tabletach i smartfonach. Dlatego możesz robić testy nawet w autobusie czy na imieninach u cioci.

Nauka czy gra?

Dzięki połączeniu z Facebookiem możesz podzielić się swoim wynikiem ze znajomymi lub zaprosić ich do małej rywalizacji - sprawdźcie, kto zdobędzie więcej punktów.

Jeśli lubisz rywalizować, możesz skorzystać także z naszej gry społecznościowej Gram i Zdam, której formuła nawiązuje do Milionerów. W grze są pytania, które mogą pojawić się na maturze.

Nauka z nami na pewno nie będzie nudnym wkuwaniem. Zaufaj nam, a odniesiesz sukces na maturze.

Więcej o: