Matura próbna z CKE 2014/2015: DZIŚ egzamin z informatyki na poziomie rozszerzonym!

Dziś uczniowie ostatnich klas szkół średnich zmierzą się z próbnym egzaminem z CKE z informatyki na poziomie rozszerzonym. Arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury próbnej z CKE 2014/2015 znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Ile czasu potrwa dzisiejszy próbny egzamin maturalny z CKE?

Dziś rozpocznie się próbna matura z CKE 2014/2015 z informatyki na poziomie rozszerzonym. Próbna matura z informatyki z CKE na poziomie rozszerzonym potrwa 180 minut.

Czego można spodziewać się na próbnym egzaminie maturalnym z CKE z informatyki 2014/2015?

Podobnie jak w ubiegłych latach matura z informatyki na poziomie rozszerzonym będzie podzielona na dwie części. W pierwszej uczeń będzie musiał rozwiązać zadania matematyczne. Druga natomiast będzie polegać na rozwiązaniu zadań na komputerze. Ważne jest, aby zapisywać pliki tak jak jest to podane w poleceniach inaczej zadania nie będą sprawdzane. Wyniki i obliczenia będzie się zapisywało na dysku przenośnym.

Co znalazło się w arkuszu matury 2014 z informatyki?

Część I

Pojawiły się np.: projektowanie procedury, bisekcja oraz analiza algorytmu.

Część II

Wykorzystując informacje z zadań, należało rozwiązać je przy pomocy dostępnych narzędzi informatycznych na komputerze. Uczeń musi zapisywać dokumenty dokładnie tak jak jest podane w zadaniu, inaczej obliczenia nie będą sprawdzane.

Baza egzaminów maturalnych z poprzednich lat!- Poćwicz przed zbliżającą się maturą 2014. Ćwiczenie czyni mistrza!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

Więcej o: