Matura próbna z CKE 2014/2015: już jutro egzamin z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym!

Już jutro uczniowie ostatnich klas szkół średnich zmierzą się z próbnym egzaminem z CKE z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym. Arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury próbnej z CKE 2014/2015 znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Jak będzie wyglądał jutrzejszy egzamin maturalny z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym?

Już jutro rozpocznie się próbna matura z CKE 2014/2015 z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym. Próbna matura z wiedzy o społeczeństwie z CKE na poziomie rozszerzonym potrwa 180 minut.

Czego można spodziewać się na próbnym egzaminie maturalnym z CKE z wiedzy o społeczeństwie 2014/2015?

Podobnie jak w ubiegłych latach matura z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym podzielona będzie na trzy części. Pierwsza część to test, w którym na podstawie własnej wiedzy należy udzielić prawidłowych odpowiedzi. Druga część to wykorzystanie tekstów źródłowych, przy których pomocy odpowiada się na pytania. Trzecią częścią jest napisanie wypracowania na jeden z dwóch podanych tematów.

Baza egzaminów maturalnych z poprzednich lat!- Poćwicz przed zbliżającą się maturą 2014. Ćwiczenie czyni mistrza!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

Więcej o: