Matura próbna z Operonem 2014/2015: WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE! Zobacz arkusz i klucz odpowiedzi.

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym!

Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym. Sprawdź swoje odpowiedzi!

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, wiedza o społeczeństwie, poziom rozszerzony - ARKUSZE

Matura próbna z Operonem 2014/2015, wiedza o społeczeństwie, poziom rozszerzony - KLUCZE OCENIANIA ODPOWIEDZI

 

Ile czasu trwał próbny egzamin maturalny z wiedzy o społeczeństwie?

Próbny egzamin maturalny z Operonem z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym rozpoczął się o godzinie 9:00 i trwał 180 minut. W tym czasie uczniowie zmierzyli się z trzyczęściowym egzaminem, odpowiadając na pytania testowe, analizując źródła i pisząc wypracowanie na jeden z dwóch tematów.

 

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Więcej o: