Matura próbna z Operonem 2014/2015: dziś o 9:00 matura z historii

Już DZIŚ próbny egzamin z Operonem z historii. Arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury próbnej z Operonem 2014/2015 znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Jak będzie wyglądał dzisiejszy egzamin maturalny z historii?

Dziś o godzinie 9:00 rozpocznie się próbna matura z Operonem 2014/2015 z historii. Próbna matura z historii z Operonem potrwa 180 minut.

Czego można spodziewać się na próbnym egzaminie maturalnym z Operonem z historii 2014/2015?

Podobnie jak w ubiegłych latach matura z historii na poziomie rozszerzonym podzielona została na trzy części. W pierwszej, testowej części należy wykazać się wiedzą ogólną na temat historii od starożytności do czasów współczesnych. W drugiej należy poprawnie zinterpretować źródła historyczne. W trzeciej części należy napisać wypracowanie na jeden z dwóch podanych tematów.

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

Więcej o: