Matura próbna z Operonem 2014/2015: już jutro egzamin z fizyki i astronomii

Już jutro uczniowie zmierzą się z próbnym egzaminem z Operonem z fizyki. Arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury próbnej z Operonem 2014/2015 znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Jak będzie wyglądał jutrzejszy egzamin maturalny z fizyki?

Już jutro o godzinie 9:00 rozpocznie się próbna matura z Operonem 2014/2015 z fizyki. Próbna matura z fizyki z Operonem potrwa 180 minut.

Czego można spodziewać się na próbnym egzaminie maturalnym z Operonem z fizyki 2014/2015?

Podobnie jak w ubiegłych latach matura z fizyki na poziomie rozszerzonym polegać będzie na znajomości przekształcania wzorów oraz użyciu ich w odpowiednich zadaniach. Należy być zaznajomiony z siłami i ich efektami, elektrycznością, rozpadem pierwiastków, energią oraz wiedzą na temat Układu Słonecznego. Większość zadań polega na rozwiązywaniu problemów przy pomocy obliczeń.

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

Więcej o: