Matura próbna z Operonem z biologii - zobacz arkusz i klucz odpowiedzi!

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusz i klucz odpowiedzi z biologii na poziomie rozszerzonym!

Ile czasu trwał próbny egzamin maturalny z biologii?

Próbny egzamin maturalny z Operonem z biologii na poziomie rozszerzonym rozpoczął się o godzinie 9:00 i trwał 180 minut. W tym czasie uczniowie musieli zmierzyć się z formułowaniem własnych wniosków oraz określaniem reakcji i procesów zachodzących w organizmach żywych.Zobacz arkusz i kluczodpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z biologii. Sprawdź swoje odpowiedzi!

Matura próbna z Operonem 2014/2015, biologia, poziom rozszerzony - ARKUSZE

 

Matura próbna z Operonem 2014/2015, biologia, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

 

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/matura

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Więcej o: