Matura próbna z Operonem 2014/2015, Próbna matura z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym! Arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem

Próbna matura z matematyki rozpoczęła się dziś o godzinie 9. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich zmierzą się najpierw z próbnym egzaminem z Operonem z matematyki na poziomie podstawowym, a o godzinie 14 rozpocznie się próbny egzamin maturalny z Operonem na poziomie rozszerzonym. Arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury próbnej z Operonem 2014/2015 znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Ile czasu potrwa próbny egzamin maturalny z Operonem z matematyki?

Dziś o godzinie 9 rozpocznie się próbna matura z Operonem 2014/2015 z matematyki na poziomie podstawowym. Próbna matura z języka polskiego z Operonem na poziomie podstawowym potrwa 170 minut.

O godzinie 14 maturzyści przystąpią do próbnego egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie rozszerzonym, który potrwa180 minut.

Co znalazło się w arkuszu matury 2014 z matematyki na poziomie podstawowym?

Arkusz matury 2014 z matematyki na poziomie podstawowym zawierał 34 zadania. Za zadania od 1 do 25 można było maksymalnie otrzymać po jednym punkcie, ponieważ uczeń wybierał jedynie jedną poprawną odpowiedź spośród czterech podanych.

Zadania otwarte dotyczyły między innymi funkcji i równań. Problematyczne okazało się zadanie, w którym maturzyści musieli obliczyć średnią prędkość turysty wchodzącego na wzgórze.

Kiedy odbędą się kolejne próbne egzaminy maturalne z Operonem?

Próbna matura z matematyki z Operonem to drugi z cyklu egzaminów próbnych. W czwartek (27.11) odbędzie się próbny egzamin z Operonem z języków obcych nowożytnych, a w piątek (28.11.) maturzyści zmierzą się z zadaniami z przedmiotów dodatkowych.

źródło: Okazje.info

Więcej o: