Matura próbna z Operonem 2014/2015: już jutro egzamin z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym! Arkusze i przykładowe odpowiedzi znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Jutro (26.11.2014r.) uczniowie ostatnich klas liceów ogólnokształcących zmierzą się z próbną maturą z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury próbnej z Operonem 2014/2015 znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Jak będzie wyglądał jutrzejszy egzamin maturalny z Operonem z matematyki na poziomie podstawowym?

Już jutro o godzinie 9:00 rozpocznie się próbna matura z Operonem 2014/2015 z matematyki na poziomie podstawowym. Próbna matura z matematyki z Operonem na poziomie podstawowym potrwa 170 minut.

O godzinie 14:00 maturzyści przystąpią do próbnego egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym, który potrwa 180 minut.

Czego można spodziewać się na próbnym egzaminie maturalnym z Operonem z matematyki 2014/2015?

Próbna matura z matematyki na poziomie podstawowym polegać będzie na rozwiązaniu zarówno zadań zamkniętych (za które będzie można otrzymać jeden punkt), a także zadań otwartych, których prawidłowe rozwiązanie może skutkować otrzymaniem nawet pięciu czy sześciu punktów.

W arkuszu próbnej matury z matematyki na poziomie rozszerzonym znajdą się już tylko zadania otwarte, za które będzie można otrzymać kilka punktów.

Kiedy odbędą się kolejne próbne egzaminy maturalne z Operonem?

Próbna matura z języka polskiego z Operonem to pierwszy z cyklu egzaminów próbnych. W środę 26 listopada odbędzie się próbny egzamin z matematyki, w czwartek (27.11) z języków obcych nowożytnych, a w piątek (28.11.) maturzyści zmierzą się z zadaniami z przedmiotów dodatkowych.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015!

Przykładowe pytania i odpowiedzi!

 

MATERIAŁ PARTNERA Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna.pl/

Więcej o: