Matura próbna z Operonem 2014/2015: za tydzień (26.11.) egzamin z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym!

Próbna matura z Operonem z matematyki odbędzie się 26.11.2014.. Uczniowie ostatnich klas liceów ogólnokształcących przystąpią do próbnej matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury próbnej z matematyki z Operonem, a także do pozostałych przedmiotów znajdziecie w serwisie Edulandia.pl

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Jak będzie wyglądał próbny egzamin maturalny z Operonem z matematyki na poziomie podstawowym?

26 listopada b.r. o godzinie 9:00 - rozpocznie się próbna matura z Operonem 2014/2015 z matematyki na poziomie podstawowym. Próbna matura z matematyki z Operonem na poziomie podstawowym potrwa 170 minut.

O godzinie 14:00 maturzyści przystąpią do próbnego egzaminu maturalnego z Operonem z matematyki na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie arkusza w tej części przeznaczone jest 180 minut.

Czego można spodziewać się na próbnym egzaminie maturalnym z Operonem z matematyki 2014/2015?

Próbna matura z matematyki na poziomie podstawowym polegać będzie na rozwiązaniu zarówno zadań zamkniętych (za które będzie można otrzymać jeden punkt), a także zadań otwartych, których prawidłowe rozwiązanie może skutkować otrzymaniem nawet pięciu czy sześciu punktów.

W arkuszu próbnej matury z matematyki na poziomie rozszerzonym znajdą się już tylko zadania otwarte, za które będzie można otrzymać kilka punktów.

Co znalazło się w arkuszu matury 2014 z języka polskiego?

Arkusz matury 2014 z matematyki na poziomie podstawowym zawierał 34 zadania. Za zadania od 1 do 25 można było maksymalnie otrzymać po jednym punkcie, ponieważ uczeń wybierał jedynie jedną poprawną odpowiedź spośród czterech podanych.

Zadania otwarte dotyczyły między innymi funkcji i równań. Problematyczne okazało się zadanie, w którym maturzyści musieli obliczyć średnią prędkość turysty wchodzącego na wzgórze.

Kiedy odbędą się kolejne próbne egzaminy maturalne z Operonem?

Próbna matura z matematyki z Operonem to drugi z cyklu egzaminów próbnych. W czwartek (27.11) odbędzie się próbny egzamin maturalny z języków obcych nowożytnych, a w piątek (28.11.) maturzyści zmierzą się z zadaniami z przedmiotów dodatkowych.

Baza egzaminów maturalnych z poprzednich lat!- Poćwicz przed zbliżającą się maturą 2014. Ćwiczenie czyni mistrza!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

Więcej o: