Czas pokazać, że humanista potrafi!

Humaniści nie mogą znaleźć pracy? Bzdura! Humaniści zarabiają mniej? Bzdura! Humaniści są gorszymi pracownikami? Bzdura! Humaniści nie osiągają sukcesu? Bzdura! W naszej akcji "Humaniści kontratakują" już obaliliśmy te stereotypy! Teraz akcja została doceniona w konkursie "ProJuvenes".

Teraz czas pokazać, że humaniści potrafią się jeszcze zjednoczyć. Akcja "Humaniści kontratakują" została dostrzeżona przez Parlament Studentów RP, którego Kapituła z niemal 100 projektów, to właśnie nasz nominowała do finałowego głosowania w konkursie "ProJuvenes 2014" w kategorii "Studencki projekt roku".

Akcja społeczna "Humaniści kontratakują" została dostrzeżona przez Parlament Studentów RP. Zagłosuj na akcję "Humaniści kontratakują" w konkursie "Projuvenes" - kategoria "Studencki projekt roku"

Konkurs ProJuvenes 2014

Nagrody ProJuvenes to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów RP. Misją "ProJuvenes" jest nagradzanie tych, którzy odznaczają się dobrą współpracą z młodzieżą, zwłaszcza ze studentami szkół wyższych. Celem nagród "Projuvens" jest podkreślanie zasług osób, firm i instytucji, które znajdują miejsce dla wykorzystanie potencjału młodzieży.

Jak głosować?

Organizatorzy konkursu czekają na głosy do 5 listopada br. do godziny 23:59 na stronie: LINK

Kategoria: "Studencki Projekt Roku"

Projekt: "Humaniści kontratakują"

Przez cały czas trwania konkursu, można codziennie oddawać po 1 głosie.

Będziemy wdzięczni za wszelkie oddane głosy!

Dzięki Wam możemy wygrać!

Więcej o: