Studia w Wielkiej Brytanii - droga do wymarzonej kariery

Szeroka oferta uczelni brytyjskich pozwala na uzyskanie umiejętności, kwalifikacji i kontaktów niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej.

Brytyjskie dyplomy naukowe cieszą się wysokim uznaniem na całym świecie. Dla pracodawców są gwarancją wysokich standardów akademickich.

Jednym z powodów, dla których pracodawcy cenią brytyjskie kwalifikacje, jest waga przykładana do rozwijania umiejętności potrzebnych w miejscu pracy. Wiele z oferowanych kursów powstaje we współpracy z biznesem i prowadzonych jest przez profesjonalistów związanych z przemysłem. Pozwala to na uzyskanie autentycznego doświadczenia przydatnego w przyszłej karierze. Wiele kursów oferuje w swoich ramach praktyki w sektorze biznesu, organizacji pozarządowych oraz sektorze publicznym.

Centrum handlu i przemysłu

Wielka Brytania jest światowym centrum biznesu i przemysłu, w którym wiele międzynarodowych instytucji finansowych posiada swoje główne siedziby. Z tego też powodu szanse dla studentów i młodych pracowników na zdobywanie doświadczenia są nieocenione. Brytyjski styl nauczania zachęca do rozwoju kreatywnego myślenia, innowacji, umiejętności pracy w zespole i umiejętności liderskich. Są to cechy pożądane przez pracodwaców na całym świecie.

Międzynarodowa perspektywa

Ponieważ Wielka Brytania jest społeczeństwem wielokulturowym, a brytyjskie kampusy są międzynarodowymi społecznościami, osoby podejmujące tam studia mają niepowtarzalną szansę na uzyskanie międzynarodowej perspektywy. Poznawanie nowych kultur, czas spędzony z przyjaciółmi i wykładowcami z całego świata są bezcennym doświadczeniem dla osób planujących karierę w międzynarodowych firmach.

Targi Education UK

W tym roku okazją do spotkania z przedstawicielami brytyjskich uczelni będą Targi Education UK organizowane przez British Council w Krakowie (28 listopada) i w Warszawie (29 listopada).

Więcej informacji o targach znajdziecie na stronie: www.britishcouncil.pl