Targi edukacyjne MASTER AND MORE

Targi MASTER AND MORE to impreza promująca studia II-go stopnia, podyplomowe i MBA. Wizyta na targach pomoże studentom i absolwentom studiów licencjackich, a także młodym profesjonalistom w podjęciu decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacji. 

Targi są wyjątkową okazją, by zdobyć szczegółowe informacje na temat krajowych i zagranicznych studiów II-go stopnia (magisterskich uzupełniających) we wszystkich dyscyplinach. Wystawcami na targach są zarówno polskie, jak i zagraniczne uczelnie.

Jeden dzień, jedno miejsce: podczas targów odwiedzający skorzystają z indywidualnych konsultacji z przedstawicielami uczelni, a także wezmą udział w towarzyszącym targom wykładach i prezentacjach, poświęconych tematom związanym ze studiami i karierą.

Pierwsze Targi MASTER AND MORE w Warszawie

Kiedy? Wtorek, 28 października 2014, godz. 10:00 - 16:00

 

Gdzie? Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

 

Wstęp: brak opłaty za wstęp po dokonaniu rejestracji online; 10 zł w dniu targowym Rejestracja: online (+ narzędzie planowania targów*) lub na miejscu, w dniu targowym

*MASTER AND MORE posiada system rejestracji umożliwiający ustalanie terminów indywidualnych konsultacji z uczelniami, rezerwowanie miejsc na wykładach i prezentacjach oraz planowanie kolejności odwiedzania stoisk

Już teraz zgłoś swój udział w targach. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie: www.master-and-more.pli skorzystaj z zalet rejestracji online. Aby być na bieżąco, zajrzyj na fanpage: www.facebook.com/masterandmorePL.

Do kogo skierowane są Targi MASTER AND MORE?

Jesteś studentem ostatniego roku studiów licencjackich i zastanawiasz się, czy i gdzie kontynuować naukę?

Chcesz znaleźć odpowiedni kierunek studiów II-go stopnia?

Szukasz uniwersytetu, który spełni Twoje oczekiwania?

Jesteś już absolwentem studiów licencjackich, z doświadczeniem, ale szukasz wciąż nowych możliwości rozwoju zawodowego?

Masz pytania związane z aplikowaniem na studia i ich finansowaniem?

Niezależnie od sytuacji, w jakieś się znajdujesz, wizyta na Targach MASTER AND MORE w Warszawie pozwoli Ci znaleźć potrzebne informacje nt. studiów i uczelni. Będziesz mógł zadać konkretne pytania i poznać różnorodne możliwości studiowania w Polsce i za granicą.

Więcej o: