Dyskusja o przyszłości HR w Koźmińskim

W sobotę, 6 września 2014 roku, odbył się ?HR-owy poranek w Koźmińskim?. Podczas spotkania czołowi eksperci zajmujący się tematyką human resources w Polsce dyskutowali o zmieniającej się roli tej branży. Spotkanie poprowadziła Karina Popieluch - ekspert w dziedzinie wyzwań HR business partneringu, performance management, zarządzania zmianą oraz talent management.

"HR-owy poranek" zgromadził pokaźne audytorium, reprezentujące różne kategorie wiekowe. Zebranych gości powitał prof. ALK dr hab. Czesław Szmidt - Kierownik Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz praktyk z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie personalnym. Prof. Szmidt pokrótce opowiedział o osiągnięciach uczelni oraz standardach nauczania, gwarantujących zarówno wysoką pozycję ALK na świecie, jaki i kompleksowy rozwój jej podopiecznych.

Osiąganie celów strategicznych

Na sali pojawili się uznani specjaliści z branży HR, którzy oprócz działalności zawodowej prowadzą również autorskie zajęcia w Akademii Leona Koźmińskiego: dr Katarzyna Ramirez-Cyzio, dr Renata Trochimiuk, dr Piotr Pilch, dr Barbara Zych, Irmina Gocan, Grzegorz Filipowicz, Karolina Adamiec. Na czele tej grupy stanęła Karina Popieluch, która poprowadziła interaktywny wykład. Zaprezentowana przez nią mapa rozwoju profesjonalisty HR wywołała wśród uczestników spotkania gorącą dyskusję na temat predyspozycji zawodowych osób zajmujących się HR. Ekspertka przedstawiła również bieżące trendy w branży . Jej zdaniem HR stoi przed koniecznością nastawienia się na osiąganie celów strategicznych w organizacji.

Po konferencji uczestnicy "HR-owego poranku w Koźmińskim" mieli możliwość osobistej rozmowy w kuluarach z wybranymi specjalistami z branży, którzy w oparciu o swoje doświadczenia podpowiadali, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości HR-owej i jaką drogę wybrać dla siebie.

Oferta edukacyjna Akademii Leona Koźmińskiego jest dostępna pod adresem: Kozminski.edu.pl

Więcej o: