E-szkolenia z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości dla 1000 licealistów ruszą już po raz szósty!

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim już po raz szósty realizuje e-learningowy projekt ?Akademia Edukacji Menedżerskiej - kafeteria edukacyjna dla licealistów?. Kafeteria jest bezpłatnym projektem edukacji ekonomicznej skierowanym do 1 000 uczniów z całej Polski.

W ramach oferty programowej uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą wziąć udział w 50-ciu wydarzeniach edukacyjnych realizowanych w takich formach jak: multimedialne filmy, wykłady e-learningowe, fora dyskusyjne, czaty, konkursy czy doradztwo biznesowe online. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez ekspertów SGH.

Uczestnicy Kafeterii będą mogli zdobyć i pogłębiać swoją wiedzę w ramach pięciu obszarów tematycznych: finansowanie działalności biznesowej, wzmacnianie przewag konkurencyjnych, budowanie wizerunku firmy i produktu, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz międzynarodowe relacje biznesowe. Za udział w zajęciach uczniowie otrzymują punkty, a najaktywniejsi mają szansę zdobyć nagrody. Uczestnicy, którzy ukończą udział w projekcie otrzymają dyplomy.

Możliwość zdobycia cennej wiedzy, nawiązania kontaktów z uczniami z całej Polski zainteresowanymi tematyką przedsiębiorczości, kontaktu z ekspertami i nauczycielami akademickimi SGH - to tylko kilka powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie.

"Wielu młodych ludzi jest zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu ekonomii" - mówi Marcin Dąbrowski, dyrektor Działu Rozwoju Edukacji SGH - "Szkoła nie jest w stanie zapewnić tak szeroko rozbudowanych zajęć, dlatego też przygotowany przez nas projekt ma tak duży wpływ na kształtowanie postaw przedsiębiorczych. Co więcej, możliwość szkolenia się w formie e-learningu sprawia, że projekt ten jest dostępny dla wszystkich uczniów bez względu na miejsce ich zamieszkania. Dodam również, że wielu uczestników projektu to przyszli studenci wyższych szkół ekonomicznych, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie".

Rekrutacja do VI edycji projektu trwa do 28 września br. - serdecznie zapraszamy! Zajęcia będą realizowane przez cały rok szkolny. W projekcie weźmie udział 1000 osób. Więcej informacji oraz zapisy na: www.kafeteria.edu.pl .

Więcej o: