"Dzień Kariery" na Uczelni Łazarskiego - przyjdź i odkryj pomysł na siebie!

Sprawdź możliwości kształtowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej. Przyjdź na "Dzień Kariery" 30 września, aby posłuchać interesujących prelekcji i spotkać się ze studentami Łazarskiego. Porozmawiamy o maturze, studiach i pracy. Zapisz się na wydarzenie już dziś!

"Dzień Kariery" - wydarzenie dla nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w godzinach 10.00 - 14.40 w auli 130 Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

 

Będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji i zaplanowania własnej ścieżki kariery. Od zaproszonych ekspertów będzie można dowiedzieć się m.in.

 

- jak przygotować się do przyszłorocznej matury,

 

- jak najłatwiej założyć własną firmę,

 

- jak pracuje się w startupie i czego można nauczyć się od największych przywódców na świecie.

 

Nie zabraknie porad z zakresu radzenia sobie ze stresem, testów predyspozycji zawodowych oraz porównania nowej i starej matury. W ramach rozrywki miłośnicy gier będą mieli szansę zmierzyć się w scrabble z Michałem Alabrudzińskim, studentem Uczelni Łazarskiego, Mistrzem Polski w tej grze.

- "Trudny rynek pracy sprawia, że coraz więcej młodzieży szuka pomysłu na siebie już na etapie szkoły średniej. Stąd nasz pomysł na "Dzień Kariery". To bardzo ważne, by wspierać młodzież w dokonywaniu tych kluczowych wyborów. Chcemy zarazić ich przedsiębiorczością, pokazać możliwości rozwoju własnej kariery i osiągania zamierzonych celów. Dzięki zaangażowaniu naszych partnerów merytorycznych, to spotkanie będzie wartościowym doświadczeniem dla nas wszystkich" - mówi Agnieszka Brzozowska, koordynator projektu.

Uczestników wydarzenia przywita Ewelina Milan, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator Studenckiego Programu Edukacji Zewnętrznej "Prawo na co dzień". Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się m.in. eksperci z Edulandia.pl, Zadane.pl, AIP, Stowarzyszenia Cognitis i Kliniki Stresu.

- "Program naszego spotkania konsultowaliśmy z nauczycielami i młodzieżą. Mamy zatem pewność, że będzie odpowiadał ich oczekiwaniom" - podkreśla Ewelina Milan z Uczelni Łazarskiego.

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu należy skontaktować się z Agnieszką Brzozowską, koordynatorem projektu, a.brzozowska@lazarski.edu.pl lub 502 373 147.

Ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp wolny. Partnerem medialnym wydarzenia jest Warszawska Gazeta Licealna "W ogóle".

O Uczelni Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego jest jedną z najdłużej istniejących niepublicznych szkół wyższych w Polsce. Pomaga studentom rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Tworzy programy nauczania wspólnie z praktykami biznesu. Wygrywa konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą. Co roku współorganizuje Akademickie Targi Pracy Jobbing, które dają szansę studentom na bezpośrednie rozmowy z pracodawcami oraz konsultacje ze specjalistami i doradcami ds. kariery.

Więcej o: