Wystartowały Internetowe Targi Edukacji i Kariery!

Dziś ruszyła kolejna edycja Internetowych Targów Edukacji i Kariery skierowanych do uczniów, studentów i absolwentów. Dostępne są na stronie: targi.gazeta.pl

Do kogo są skierowane?

Akcja skierowana jest do licealistów, studentów oraz dorosłych zainteresowanych kształceniem na studiach I i II stopnia, jednolitych magisterskich, podyplomowych, doktoranckich, a także dla wszystkich osób pragnących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez oferty kursów i szkoleń.

Targi pozwolą zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni publicznych i niepublicznych nie tylko z największych polskich miast.

Wszystkie szkoły w jednym miejscu

Szkoły wyższe zaprezentują swoje kierunki studiów, kadrę naukową oraz zasady rekrutacji. Bez konieczności szukania informacji na stronach wielu uczelni można będzie dowiedzieć się, co zdawać na maturze, aby dostać się na wymarzony kierunek, jakie dokumenty należy złożyć i jak otrzymać dofinansowanie studiów. Warto już dziś zaplanować ścieżkę kształcenia i zwrócić większą uwagę na przedmioty szczególnie premiowane przez daną uczelnię.

Przydatne artykuły

Na stronie Internetowych Targów Edukacji i Kariery znajdą się również artykuły i poradniki. Znaleźć tam można będzie między innymi tematy dotyczące tego, jak szukać pracy, które kierunki studiów są najbardziej przyszłościowe, w jakich zawodach zarabia się najlepiej i czy absolwenci politologii faktycznie skazani są na bezrobocie.

Opublikowane na stronie Internetowych Targów Edukacji i Kariery artykuły pozwolą bez problemu przejść przez etap rekrutacji na studia, a także pokażą, z jakich portali społecznościowych warto korzystać, by pomóc sobie w przyszłej karierze.

Gdzie szukać?

Platforma Internetowych Targów Edukacji i Kariery znajduje się pod adresem: targi.gazeta.pl/ Organizatorem Targów jest serwis Edulandia.pl.

Więcej o: