Giełda zajęć pozalekcyjnych

O tym, jak wybrać odpowiednie zajęcia pozalekcyjne, aby rozwijały one pasję dziecka, będzie można przekonać się już 30 sierpnia w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Odbędzie się tam Giełda Zajęć Pozalekcyjnych. Przez cały dzień do dyspozycji dzieci i rodziców będą m.in. nauczyciele śpiewu, tenisa, sztuk walki i tańca

Warsztaty taneczne, muzyczne, plastyczne i językowe

Giełda zajęć pozalekcyjnych to szansa dla rodziców, aby poznali zainteresowania swoich pociech.

Warsztaty, które podczas giełdy będą prowadzili nauczyciele i wykwalifikowani instruktorzy lokalnych szkół i ośrodków, ułatwią rodzicom podjęcie decyzji o kierunku rozwoju ich dziecka.

-"Ważne jest, by przy wyborze dodatkowych zajęć, kierować się zainteresowaniami i predyspozycjami swojej pociechy, by były one przyjemnością, a nie obowiązkiem. Rodzice będą mogli sprawdzić, z czego największą radość czerpie ich dziecko. Pomogą im w tym specjaliści od lat rozwijający talenty najmłodszych" - mówi Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

Bogata oferta szkół i ośrodków

Podczas trzeciej edycji Giełdy Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Jurajskiej zaprezentuje się kilkanaście częstochowskich szkół i ośrodków, wśród nich Akademia Happy Kids- Anglojęzyczna Szkoła Rozwoju. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w organizowanych przez nią aż czterech zajęciach tematycznych: Let's discover the World (odkrywcze), Cook with me (kuchenno-kulinarne), Listen to the story (audiowizualne) oraz The work of Art (sztuki plastycznej).

Animacje i zabawy językowe dla dzieci poprowadzą też nauczyciele ze Szkoły Językowej Helen Doron. Instruktorzy Centrum Sztuk Walki przeprowadzą dla chętnych przyspieszony kurs obrony, a nauczyciele śpiewu warsztaty emisji głosu. Dzieci będą miały też okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach uczących wykorzystywania potęgi umysłu organizowanych przez Ośrodek Twórczego Rozwoju dzieci i młodzieży. Ponadto swoją ofertę zaprezentują też: Ośrodek Sportu, Szkoła Projektowania i Malarstwa oraz Częstochowska Szkoła Tańca.

Moc atrakcji

Warsztaty, animacje plastyczne, pokazy sportowe i konkursy dla najmłodszych to nie wszystko, co będzie czekać na rodziny z dziećmi, które odwiedzą Galerię Jurajską w ten dzień. Uczniowie częstochowskich szkół zaprezentują też swoje taneczne i wokalne dokonania. A wszystko to na wzór popularnych telewizyjnych programów, m.in. "Taniec z Gwiazdami w GJ", "GJ Factor", czy też "Od przedszkola do Opola".

Giełda Zajęć Pozalekcyjnych odbędzie się 30 sierpnia w godz. 13.00-18.00.

Więcej o: