Warsztaty dziennikarskie z redaktorem Jackiem Żakowskim

12 marca rozpocznie się comiesięczny cykl warsztatów dziennikarskich dla studentów Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej prowadzonych przez redaktora Jacka Żakowskiego.

Jacek Żakowski, znany i ceniony dziennikarz i publicysta. Kierownik działu wyborczego "Gazety Wyborczej" w 1989, pierwszy prezes Polskiej Agencji Informacyjnej (1991-1992), obecnie związany z tygodnikiem "Polityka" i Radiem TOK FM. Redaktor Żakowski jest gospodarzem Społecznej Akademii Kultury - projektu traktującego o społeczno-kulturalnych aspektach życia Wrocławia, realizowanego w ramach ESK 2016.

W najbliższą środę, będzie miało miejsce inauguracyjne spotkanie pod nazwą "Gatunki dziennikarskie w praktyce". Odbędzie się ono w ramach modułu "Gatunki dziennikarskie" prowadzonego przez redaktora Leszka Budrewicza, a skierowanego do studentów drugiego roku dziennikarstwa (tryb dzienny) Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Warsztaty Jacka Żakowskiego z młodymi adeptami dziennikarstwa odbędą się 12 marca w godzinach 13.00-16.00, w pracowni komputerowej (sala nr 208) w na

Wydziale Nauk Społecznych i Dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (ulica Strzegomska 47)

Więcej o: