Ferie dla maturzystów: kurs z matematyki

Ostatnia szansa na skorzystanie z oferty zimowych kursów przygotowujących do matematyki: 12-godzinny cykl zajęć rozpocznie się 21 stycznia 2014 r.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza w ferie zimowe na kurs przygotowujący do matury z matematyki. 12-godzinny cykl zajęć to doskonała okazja do sprawdzenia stanu wiedzy i uzupełniania zaległości pod okiem doświadczonych wykładowców akademickich.

Dużą zaletą kursu jest jego kameralny charakter - uczestnicy pracują w kilkunastoosobowych grupach, a także indywidualne podejście prowadzącego do każdego z uczestników. Maturzyści mogą wybrać między poziomem podstawowym a rozszerzonym.

Zajęcia podzielone są na 3-godzinne bloki dzienne. Kurs rozpoczyna się 21 stycznia, kolejne zajęcia odbywają się 23, 28 i 31 stycznia 2014 r. Uczestnictwo w całym kursie kosztuje 30 zł.

Zapisy na kurs z matematyki dla maturzystów przyjmowane są w Biurze Rekrutacji WSAiB, osobiście lub drogą telefoniczną: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7 (obok Centrum Handlowego Riwiera), tel. 58 660 74 10 58, e-mail: rekrutacja@wsaib.pl

Więcej informacji na stronie

Więcej o: