Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2013/2014 - arkusze, odpowiedzi

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2013/2014 odbędzie się na początku grudnia. W dniach od 10 do 12 grudnia, gimnazjaliści będą mogli sprawdzić stan swoje wiedzy, rozwiązując zadania przygotowane przez Wydawnictwo Operon.

Próbny egzamin gimnazjalny to cykliczna akcja przeprowadzana przez Wydawnictwo Operon od 2007 roku. Próbny egzamin gimnazjalny ma na celu przygotować uczniów do jednego z ważniejszych egzaminów w ich życiu.

Harmonogram próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem

- 10 grudnia o godz. 9:00 - początek próbnego egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej, czas trwania: 150 min.

- 11 grudnia o godz. 9:00 - początek próbnego egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej, czas trwania 150 min.

- 12 grudnia o godz. 9:00 - początek próbnego egzaminu gimnazjalnego z części językowej - część z poziomu podstawowego (czas trwania: 60 min), część z poziomu rozszerzonego (czas trwania: 60 min).

Gdzie zostaną opublikowane arkusze i odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem?

Arkusze i klucze odpowiedzi będzie można sprawdzić następnego dnia. Rano zostaną opublikowane w papierowym wydaniu "Gazety Wyborczej". Po godzinie 14 będzie je można znaleźć WYŁĄCZNIE na stronach serwisu Edulandia.pl na stronie wydawnictwa Operon . Wszystkie inny serwisy, które opublikują arkusze lub klucze odpowiedzi naruszą autorskie prawa majątkowe przysługujące Wydawnictwu Pedagogicznemu OPERON.

Powiedz, jak Ci poszło!

Bezpośrednio po egzaminie w komentarzach pod tekstem dotyczącego konkretnego egzaminu będziecie mogli porozmawiać o swoich odpowiedziach oraz ponarzekać na trudność zadań. Powiedzie, jak Wam poszło, co Wam się nie podobało, jakich wyników się spodziewacie. Wsparcie 24 godziny na dobę! Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa"

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - na czym polega?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to coroczny projekt, w ramach którego zostaje bezpłatnie przygotowany próbny egzamin gimnazjalny dla uczniów gimnazjum w całej Polsce. Próbne egzaminy gimnazjalne z Operonem z lat ubiegłych można znaleźć w bazie testów na stronach Edulandia.pl - Egzamin gimnazjalny - baza egzaminów gimnazjalnych

Arkusze egzaminacyjne są przygotowywane przez doświadczonych egzaminatorów o wysokich kwalifikacjach. Gwarantuje to zapewnienie najwyższych standardów próbnego egzaminu gimnazjalnego. Udział w próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem nie jest obowiązkowy. Szkoły, które zgłosiły chęć swojego uczestnictwa w akcji, dały tym samym swoim uczniom kolejną szansę na sprawdzenie wiedzy. Gimnazjaliści mają również okazję zmierzyć się z realiami egzaminu, który przyjdzie im napisać w kwietniu.

Czeka cię egzamin gimnazjalny? Zapisz się na bezpłatny newsletter dla gimnazjalistów!