Płeć w psychologicznych odsłonach

Projektowanie własnej marki, płeć ludzkiego umysłu, psychologia w biznesie, interwencje na zakrętach życia - takie tematy będą poruszane podczas dnia otwartego w SWPS w Katowicach.

Warsztaty oraz spotkania ze studentami i wykładowcami odbędą się w sobotę, 7 września przy ul. Kossutha 9 w Katowicach.

Na czym polega personal branding? Jak uniknąć pułapek percepcyjnych? Jak przemyśleć siebie i umiejętnie wykorzystać tę wiedzę? Co warto wiedzieć o drugiej płci, aby lepiej się zrozumieć?

Warsztaty rozpoczynają się o godz. 11.30 wykładem Anety Esnekier na temat marki osobistej. Drugi warsztat pt. "Czy mózg ma płeć?" poprowadzi psycholog Anna Bator, która zajmuje się kłamstwem, radzeniem sobie ze stresem, rozwiązywaniem konfliktów, płcią mózgu i uzależnieniem od internetu. Podczas wykładu opowie o tym, jak funkcjonuje mózg kobiety i mężczyzny oraz czym się różni.

Dzień otwarty w Katowicach to także możliwość porozmawiania ze studentami psychologii oraz wykładowcami. - Chcemy pokazać nasz wydział, naukowców i studentów wszystkim tym, którzy myślą o psychologii i zastanawiają się nad podjęciem studiów.

Warto przyjść, aby zobaczyć jak uczelnia wygląda od środka, na czym polegają studia i jak oceniają je studenci - mówi Anna Gruca, organizatorka wydarzenia.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie .

Więcej o: