Prestiżowe studia LLM Law - Master of Laws Coventry University

Studia LLM to dla prawników odpowiednik studiów MBA w zarządzaniu i ekonomii. Pozwalają pogłębić wiedzę w zakresie prawa międzynarodowego, w wybranej, ścisłej specjalizacji i zapoznać się z rozwiązaniami i systemem prawnym w innych krajach w Europie, czy na świecie. Na Uczelni Łazarskiego będzie można uzyskać tytuł LLM Law - Master of Laws uznanej brytyjskiej uczelni - Coventry University.

Studia LLM Law - Master of Laws Coventry University prowadzone na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego skierowane są do absolwentów studiów prawniczych i kierunków pokrewnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie międzynarodowego prawa publicznego, a także rozpocząć lub rozwinąć karierę prawniczą w międzynarodowych korporacjach i kancelariach prawnych. Jako jedyne w Polsce kończą się uzyskaniem dyplomu brytyjskiej uczelni - uniwersytetu w Coventry. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy obu uczelni i dostosowaniu programu studiów do wymogów i standardów Coventry University.

Uczelnia Łazarskiego od 20 lat stawia na jakość kształcenia, dostosowanego do potrzeb rynku pracy. Monitorujemy oczekiwania rynku i opracowujemy programy, które precyzyjnie odpowiadają na potrzeby zarówno studentów, jak i pracodawców. Od ekspertów i praktyków w dziedzinie prawa, wiemy, że zmieniające się regulacje i trendy, a także coraz bardziej wymagający klienci, wymuszają na kancelariach ciągłe zgłębianie wiedzy, a co za tym idzie przyjmowanie do pracy wybitnych specjalistów.

Program LLM Law - Master of Laws wprowadziliśmy po to, aby sprostać tym oczekiwaniom. Pozwoli on zgłębić wiedzę w zakresie praw a międzynarodowego i terminologii w wąskiej, wybranej specjalizacji i sprostać oczekiwaniom stawianym przez dobre korporacje i kancelarie prawne działające na arenie międzynarodowej - powiedziała prof. dr hab. Krystyna Iglicka-Okólska, Rektor Uczelni Łazarskiego.

LLM Law (Master of Laws) to roczne, podyplomowe studia dla ambitnych prawników i absolwentów kierunków pokrewnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie międzynarodowego prawa publicznego, a także rozpocząć lub rozwinąć karierę prawniczą w międzynarodowych korporacjach i kancelariach prawnych. To dylom coraz bardziej doceniany przez pracodawców.

Prawnicy z tytułem LLM Law (Master of Laws) mają większe szanse na atrakcyjne stanowisko w dużych międzynarodowych kancelariach prawnych w kraju i za granicą, organizacjach międzynarodowych, instytucjach UE, administracji rządowej i działach prawnych dużych międzynarodowych firm.

Więcej informacji o programie LLM Law - Master of Laws na stronie .

Więcej o: