Wystartowały Internetowe Targi MBA

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Marzą Ci się zarobki na poziomie 10 000 zł? Nie przegap Internetowych Targów MBA!

Studia MBA to najważniejsze studia menedżerskie prowadzone przez praktyków dla praktyków. Sięgają po nie ludzie, którzy zajmują bądź będą zajmować stanowiska kierownicze.

Przede wszystkim studia MBA dają szansę na poszerzenie swojej wiedzy z wielu obszarów dotyczących na przykład zarządzania. Dodatkowym atutem jest fakt, że wiedzę przekazują wykładowcy o międzynarodowym doświadczeniu. Z pewnością zdobyte kompetencje przydadzą się w praktyce. Jak pokazują badania studia MBA to niewątpliwy prestiż, a także przepustka do kolejnych szczebli kariery. Po ich skończeniu większość absolwentów może liczyć na 30-50 proc. podwyżkę. Studia MBA to również kontakt z ciekawymi i ambitnymi ludźmi.

Dla wszystkich zainteresowanych tą formą kształcenia przygotowane zostały Internetowe Targi MBA. To wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertami studiów z całej Polski. Na stronie www.targimba.gazeta.pl znajdują się prezentacje programów MBA z informacjami o ofercie edukacyjnej, kadrze naukowej, zasadach rekrutacji i programach nauczania na poszczególnych uczelniach. Stronę uzupełniają poradniki i informatory, m.in. dla kogo te studia są przeznaczone , ile kosztują , jak można uzyskać dofinansowanie . Dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowej wiedzy na temat studiów MBA stworzona została możliwość zadawania pytań poszczególnym wystawcom.

Partnerem głównym targów jest Wyższa Szkoła Zarządzania/Polish Open University. Głównym partnerem medialnym targów jest Goldenline.pl.

Targi trwają do 6 czerwca 2013 r.