Dzień z psychologią w Sopocie

Co robi psycholog? Jak osiągnąć sukces po psychologii? Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź na "Dzień z psychologią", który odbędzie się 16 kwietnia 2013 r. w sopockim wydziale SWPS, przy ul. Polnej 16/20.

"Dzień z kierunkiem" ma przybliżyć uczniom specyfikę studiów psychologicznych, zapoznać z programami studiów i pokazać sposób nauczania funkcjonujący w SWPS. Uczestnicy najbliższego spotkania w SWPS w Sopocie zwiedzą uczelnię, pracownie i laboratoria oraz dowiedzą się więcej na temat studiów i specjalizacji oferowanych w SWPS.

- W czasie spotkań postaram się opowiedzieć licealistom, dlaczego psychologia jest nauką, jak wygląda kariera psychologa-naukowca i dlaczego warto wybrać ten rodzaj zawodu. Opowiem o plusach i minusach bycia naukowcem, o najnowszych odkryciach psychologów z Polski i zagranicy oraz postaram się przekonać uczestników, że wiedza z zakresu psychologii to ogromna wartość, którą możemy wykorzystać w prawie każdej dziedzinie naszego życia - mówi Konrad Bocian, psycholog społeczny z SWPS w Sopocie.

Uczniowie pobudzą także swoją kreatywność i poznają praktyczny wymiar psychologii podczas warsztatów ogólnorozwojowych. Psychologowie, wykładowcy z SWPS w Sopocie oraz trenerzy ze Strefy Młodzieży SWPS i Fundacji Edukacyjnej ODiTK pokażą uczestnikom, jak trenować koncentrację, opanować stres na egzaminach, a nawet jak wykorzystywać gry do nauki i podnoszenia swojej motywacji.

Więcej informacji o programie "Dnia z psychologią" w Sopocie na: stronie.

Więcej o: