Dlaczego nie da rady bez reklamy?

Warsztat z fotografii studyjnej, reklamowej i nowych technologii, ćwiczenia z kreatywności, zajęcia rysunkowo-graficzne na tabletach i nauka pracy w zespole - 13 kwietnia o godz. 11.00 w SWPS we Wrocławiu startuje ?Dzień z grafiką?.

Przez cały dzień uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez Instytut Grafiki we wrocławskim wydziale SWPS przy ul. Ostrowskiego 30. W ramach spotkań z wykładowcami i studentami grafiki prof. Michael Fleischer wygłosi wykład pt. "Dlaczego nie da rady bez reklamy?" (godz. 11.15). Przygotowano także serię warsztatów i wystawę prac studentów wraz z wernisażem.

- Tym wydarzeniem chcemy zwrócić uwagę na przemysły kreatywne, jako unikalną przestrzeń zawodową, ale także naukową, w której można się rozwijać - mówi Mariusz Wszołek, wykładowca SWPS.

Podczas "Dnia z grafiką" w godz. 13-15 odbędą się warsztaty fotograficzne, kreatywne dotyczące design thinking i strategic design, komunikacyjne i rysunkowo-graficzne w nowych technologiach. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy (do 5 kwietnia) pod numerem telefonu: 785 20 25 27.

"Dzień z grafiką" to wydarzenie skierowane do osób zainteresowanych reklamą, designem, komunikacją społeczną i studiami graficznymi.

- Praca w przemyśle kreatywnym wymaga z jednej strony ciekawości świata, a z drugiej zewnętrznej perspektywy, która pozwala obserwować świat, używając innych niż wszyscy kategorii. Kto powiedział, że długie nie może być krótkie? My przygotowujemy ludzi do pracy w tej branży od strony praktycznej i intelektualnej - dodaje Mariusz Wszołek.

Wydarzenie ma charakter otwarty. Więcej informacji na stronie .

Więcej o: