WSAiB na Targach Akademia

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na Targi Akademia, które w tym roku odbędą się w dniach 19 i 20 marca na Wydziale Prawa i Administracji UG w Gdańsku. Zapraszamy na stoisko nr 37 - na parterze.

Dla odwiedzających przygotowano moc atrakcji. Będą m.in. konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami. Chętni będą mogli wcielić się w studentów kierunku Prawo - zrobić sobie zdjęcia w oryginalnych togach i perukach sędziowskich! Studenci kierunku Prawo w WSAiB będą opowiadać o swoim kierunku. Na specjalnie przygotowanych ekranach odwiedzający targi będą mogli obejrzeć filmy i prezentacje z życia WSAiB - wymian zagranicznych, wyjazdów, szkoleń i wielu innych imprez i atrakcji organizowanych przez studentów i dla studentów uczelni.

Wszyscy, którzy odwiedzą targi, będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą studiów - przygotowano atrakcyjne foldery i ulotki, ale nie tylko. Licealiści będą mogli porozmawiać ze swoimi starszymi kolegami, studentami różnych kierunków i od nich dowiedzieć się wszystkiego o interesujących ich specjalnościach i kierunkach.

Uczelnia zaprasza maturzystów i licealistów odwiedzających Targi Akademia na spotkanie z Profesorem Jerzym Młynarczykiem, światowej sławy prawnikiem, Rektorem Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, które odbędzie pierwszego dnia imprezy, czyli we wtorek 19 marca o godz. 11.00 w audytorium C. Spotkanie skierowane jest do wszystkich maturzystów, którzy zastanawiają się czy Prawo do dobry kierunek studiów. Profesor Jerzy Młynarczyk wygłosi wykład pt. "5 tajemnic studiów prawniczych".

Specjalnie na Targi Akademia Uczelnia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni wydała 4-stronicową gazetę pt. "Eugeniusz", w której czytelnicy znajdą wiele interesujących materiałów na temat studiów, będą mogli dowiedzieć się, jakie perspektywy pracy i kariery wiążą się z ukończeniem poszczególnych kierunków, takich jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość, Logistyka, Projektowanie Aktywności Społecznej, Zarządzanie, Administracja, czy Prawo.

Targi Akademia 2013 odbędą się w dniach 19 i 20 marca 2013 r. w budynku Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego w Gdańsku Oliwie. Zapraszamy na nasze stoisko - nr 37 od godz. 9.00 do 16.00.

Więcej o: