Internetowe Targi Edukacyjne. Pomożemy wybrać studia, kurs, szkolenie

Jaki kierunek studiów wybrać? Jaką uczelnie? A może zamiast studiów szkołę policealną? Która szkoła językowa jest najlepsza? Z pomocą przychodzą Internetowe Targi Edukacyjne.

Ponad 80 uczelni i szkoł "w jednym miejscu"

Internetowe Targi Edukacyjne wystartowały 5 marca i potrwają miesiąc. W jednym miejscu, na stronie www.TargiEdukacyjne.Gazeta.pl zebraliśmy oferty edukacyjne ponad 80 wystawców z całej Polski - uczelni wyższych, szkół policealnych, szkół językowych.

Targi edukacyjne skierowane są miedzy innymi do tegorocznych maturzystów, którzy nie podjęli jeszcze decyzji o dalszej drodze edukacji. Z myślą o nich, oprócz ofert uczelni, w trakcie targów publikować będziemy artykuły, które pomogą podjąć im decyzję dotyczącą wyboru ścieżki kariery. Zaprezentujemy najpopularniejsze kierunki w ubiegłorocznej rekrutacji. Zastanowimy się, jak będzie wyglądał rynek pracy za 5 lub 10 lat. Poszukamy odpowiedzi, co zrobić, gdy interesujący nas kierunek nie gwarantuje zatrudnienia. Rozważymy, czy realny jest sukces "bez magistra".

Zadaj pytanie przedstawicielom uczelni nie wychodząc z domu

Platforma targowa umożliwia również zadanie pytania bezpośrednio przedstawicielom niektórych uczelni. Warto skorzystać z tej opcji, gdy interesujące nas informacje akurat nie znajdują się na stoisku wystawcy lub na jego stronie internetowej.

Targi pozwalają zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni publicznych i niepublicznych z największych polskich miast. Szkoły wyższe prezentują swoje kierunki studiów, kadrę naukową oraz zasady rekrutacji. Bez konieczności szukania informacji na stronach wielu uczelni, w jednym miejscu można dowiedzieć się, co zdawać na maturze, aby dostać się na wymarzony kierunek, jakie dokumenty należy złożyć, czy jak otrzymać dofinansowanie studiów.

Zapraszamy również do szkół policealnych, na kursy i szkolenia oraz studia podyplomowe

Z myślą o absolwentach uczelnie prezentują także ofertę studiów podyplomowych. Natomiast dla wszystkich, którzy chcieliby podnieść kwalifikacje zawodowe swoją ofertę prezentują szkoły policealne, oferując ciekawe kierunki, praktyki zawodowe czy warsztaty. Wśród wystawców pojawiają się szkoły językowe.

Nowości - fanpage i konkursy

Zapraszamy również do polubienia naszego nowego fanpage'a . W trakcie targów (jak i po ich zakończeniu) będziemy tam przedstawiać najbardziej atrakcyjne oferty studiów, kursów i szkoleń. Na bieżąco będziemy informować o nowych kierunkach i promocjach szkół wyższych i firm szkoleniowych.

Z myślą o użytkownikach przygotowaliśmy również konkursy . Do wygrania: aparaty cyfrowe i iPody. Aby je zdobyć trzeba będzie wykazać się znajomością tematyki studenckiej, kreatywnością i poczuciem humoru.

Wejdź na www.TargiEdukacyjne.Gazeta.pl i wybierz swoją drogę kariery!

Więcej o: