Debata: "Jakość życia Metropolii - przestrzeń miejska przyjazna mieszkańcom"

Zapraszamy do udziału w debacie: ?Jakość życia Metropolii - przestrzeń miejska przyjazna mieszkańcom", która odbędzie się 25 lutego 2013 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Jest to kolejne spotkanie z cyklu "Ekologiczne zarządzanie przestrzenią metropolitalną". Tematem debaty będą zagadnienia poświęcone planowaniu i ocenie rozwiązań w ramach Wielkiego Miasta, współtworzonego m.in. przez Gdynię i Gdańsk. Wprowadzanie do dyskusji wygłosi dr inż. Tomasz Rozwadowski, architekt-urbanista, na co dzień zajmujący się zagadnieniami rozwoju urbanistycznego Trójmiasta, pracownik Politechniki Gdańskiej, związany z Massachusetts Institute of Technology.

Spotkanie adresowane jest do członków rad dzielnic i organizacji społecznych, a także ekspertów, naukowców, urzędników, lokalnych polityków, studentów - i wszystkich mieszkańców Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta.

Debata odbędzie się 25 lutego 2013 r. o godz. 18.00, w w siedzibie WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7, w Audytorium 111. Wstęp wolny.

Więcej na stronie

Więcej o: