Bezpłatne warsztaty private business

Collegium Civitas zaprasza na bezpłatny warsztat pt. ?Mała przedsiębiorczość w dobie wielkich wyzwań? dla wszystkich osób, które prowadzą lub planują rozpocząć własny biznes.

Zajęcia poprowadzą m.in. Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Banku i kierownicy studiów podyplomowych Private Business w Collegium Civitas: dr Bohdan Wyżnikiewicz i Aneta Zwolińska. Zapraszamy, 14 lutego, godz. 17.30-20.00, siedziba Collegium Civitas, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, XII piętro, sala 1222. Rejestracja pod adresem: rezerwacja@collegium.edu.pl

Prowadzenie własnej firmy wymaga posiadania wiedzy z wielu dziedzin. Przedsiębiorcy, zwłaszcza początkujący, często zdobywają doświadczenie w zarządzaniu ucząc się na błędach.

Warsztaty z zakresu private businnes przybliżą uczestnikom praktyczne i teoretyczne podstawy przedsiębiorczości. Piotr Czarnecki, Prezes Raiffeisen Banku, zdradzi m.in. czym jest duch przedsiębiorczości z perspektywy bankowca, jakiej wiedzy potrzebuje przedsiębiorca na początku swojej drogi i na co powinien zwracać uwagę w zarządzaniu małą firmą. Program zajęć obejmuje modelowe cechy osobowościowe przedsiębiorcy omówione na przykładzie case studies oraz prawne aspekty prowadzenia małego biznesu.

Warsztat został opracowany w oparciu o program studiów podyplomowych Private Business w Collegium Civitas, których pierwsza edycja ruszy już w marcu 2013. Program kierunku obejmuje zajęcia z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania czy psychologii, negocjacji i e-biznesu wyposażające w umiejętności niezbędne do założenia i prowadzenia własnego przedsiębiorstwa.

Zajęcia prowadzą wybitni eksperci oraz praktycy przedsiębiorczości i bankowości, w tym m.in. Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Banku, dr Bohdan Wyżnikiewicz, wiceprezes Instytutu Badań Nad Gospodarką Rynkową oraz wykładowcy Collegium Civitas m.in. socjolog dr Zbigniew Karpiński oraz psycholog zarządzania dr Magdalena Łużniak-Piecha.

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres: rezerwacja@collegium.edu.pl z dopiskiem "private business"

Więcej informacji o kierunku Private Business na stronie .

Więcej o: