Nowa inicjatywa GWSH dla menadżerów

Akademia Nowego Menadżera to projekt skierowany do studentów i absolwentów, mający na celu podniesienie kompetencji i zwiększenie szans na rynku pracy. Organizatorami projektu są Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna oraz Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej SkillsGarden.

Akademia Nowego Menadżera to program edukacyjno-rozwojowy, adresowany do początkujących menedżerów oraz do wszystkich osób pragnących podnieść swoje kompetencje, zwiększając tym samym szanse na rynku pracy.

Kierowany jest do osób preferujących taką drogę rozwoju swojej kariery, która będzie się wiązała z obsługą klienta, sprzedażą, zarządzaniem ludźmi, zarówno w korporacji, jak i administracji publicznej. Jest też bardzo pomocny dla osób prowadzących małe firmy lub dysponujących własnym pomysłem na stworzenie nowej działalności. Rekrutacja do programu trwa do 24 lutego 2013 r.

Etapy:

- Wypełnienie deklaracji uczestnictwa on-line do 24 lutego 2013 roku

- Analiza warunków formalnych kandydata i rozmowa kwalifikacyjna

- Spotkanie organizacyjne

- Udział w projekcie i szkolenie

Ilość miejsce ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia odbywać się w systemie wieczorowym, w każdy poniedziałek lub wtorek w godz. 16.00 - 20.00, począwszy od 4 marca 2013 r. do marca 2014 r.

Koszty takiego profesjonalnego szkolenia są zwykle spore, dlatego projekt może być bardzo atrakcyjny również cenowo. Szkolenia dla studentów i absolwentów do dwóch lat od ukończenia studiów są niewielkie, gdyż inwestują tylko 98 złotych miesięcznie.

Miejsce odbywania zajęć: Siedziba Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, ul. Biskupia 24 B

Więcej o: