Studia PR Professional - rekrutacja trwa!

Rozpoczęła się rekrutacja na nowootwarte studia podyplomowe PR Professional. Wśród wykładowców m.in. dr Dariusz Tworzydło, Igor Janke, Paweł Biedziak, Maciej Budzich. Studia uruchomiła agencja /3PR/ Consulting w partnerstwie ze Społeczną Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania.

Studia PR Professional są umożliwiają zdobycie nowego zawodu, odnalezienie swojej przyszłości w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce. Pozwalają zdobyć wiedzę, ugruntować ją, usystematyzować, uzupełnić zgodnie z najnowszymi trendami. Na koniec - potwierdzić dyplomem studiów podyplomowych. Zajęcia na studiach prowadzą praktycy: szefowie agencji PR, dziennikarze, eksperci.

Zrób test Belbina! Dowiedz się, jaka jest Twoja rola zespołowa i jak tę wiedzę wykorzystać, i odnieś sukces w pracy!

Wykładowcami będą m.in. Igor Janke, dziennikarz, publicysta "Rzeczpospolitej" i redaktor naczelny portalu Salon24 i Przemysław Witkowski, ekspert od zarządzania informacją w kryzysie, a wcześniej dziennikarz, współautor materiału Łowcy Skór. Uczestnicy zajęć dowiedzą się m.in., jak budować i realizować strategie PR i jakich narzędzi do tego używać. Jak rozwiązywać konflikty w drodze negocjacji i zapobiegać sytuacjom kryzysowym.

Studia PR Professional trwają dwa semestry. Między listopadem 2011, a czerwcem 2012 odbędzie się 12 zjazdów weekendowych. Zapisy trwają do 5 listopada, daty rozpoczęcia pierwszych zajęć. Szczegółowe informacje pod adresem prpro.com.pl.