Program TV na wtorek (22.08.2017). Dziś w telewizji "Szklana pułapka III", "Jestem legendą" i "Jack Reacher"

Program TV na dziś, wtorek 22 sierpnia 2017 r. Trzy ciekawe propozycje filmów na dzisiejszy wieczór mają stacje Polsat i TVN.

Dziś wieczorem stacje Polsat oraz TVN nadzadzą trzy ciekawe propozycje filmowe, z którymi warto się zapoznać. Polsat o godzinie 20:10 nada film sensacyjny "Szklana pułapka III". TVN o godzinie 20:55 rozpocznie emisję filmu "Jestem legendą" z 2007 roku. O godzinie 23:00 TVN wyemituje film "Jack Reacher".

Szklana Pułapka III

Dziś w Polsacie o godzinie 20:10 zostanie wyemitowany film "Szklana pułapka III" (tytuł oryginalny: "Die Hard with a Vengeance") z 1995 roku.

Jestem legendą

W TVN o godzinie 20:55 zostanie wyemitowany film science-fiction "Jestem legendą" (tytuł org. "I Am Legend") z 2007 roku.

Jack Reacher

TVN o godzinie 23:00 nada film "Jack Reacher" z 2012 roku.

Aktualny program TV dla 135 stacji telewizyjnych dostępny jest pod adresem tv.gazeta.pl.

TV.Gazeta.pl to portal posiadający aktualny program telewizyjny ponad 135 stacji - zarówno polskich jak i zagranicznych. Dokładny program TV obejmuje nie tylko popularne kanały telewizyjne takie jak TVP 1, TVP 2, Polsat czy TVN ale również te mniejsze - AXN, Filmbox, Canal+, HBO 2 itd. Dla Państwa wygody stacje TV zostały dodatkowo podzielone tematycznie. Kanały telewizyjne zostały posortowane w tematyki - filmowa, sportowa, rozrywkowa, dla dzieci, muzyczna, edukacyjna i ogólnotematyczna. Na stronie głównej wyświetlany jest program TV od aktualnej godziny dla najpopularniejszych stacji telewizyjnych. W prosty sposób można wybrać interesującą nas stację, porę dnia lub konkretny dzień tygodnia. Program TV widoczny na stronie głównej można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wybrać stacje, które mają być wyświetlane zaraz po wpisaniu adresu tv.gazeta.pl.

Więcej o: