Wraca "Randka w ciemno" i "Koło fortuny"?! Nie, to plotka. A może to byłby dobry pomysł?

Trwa spór o kształt ramówki TVP. Jedni chcą powrotu kultowych programów, inni mówią, że to przeżytek. A co ty o tym sądzisz? Daj znać w komentarzach.

"Randka w ciemno" i "Koło fortuny" wracają - ta wiadomość zelektryzowała wczoraj widzów. I choć okazało się, że to tylko plotka , jest już pewne, że na antenie TVP zobaczymy "Teleranek", "Wielką grę" i "Sondę".

Każdej informacji o powrocie starego programu towarzyszy zażarta dyskusja. Część widzów niecierpliwie czeka na kultowy formaty, inni argumentują, że nie ma sensu "odgrzewać staroci".

Czy kultowe programy powinny wrócić do TVP?

ZaZa Gazeta.pl

"Dobra wiadomość! Oryginalna 'Sonda' była bardzo ciekawa. Oby tylko program trzymał merytoryczny poziom i miał atrakcyjną formę. Ciężko będzie znaleźć takich prezenterów jak w oryginalnej wersji" - chwali w komentarzu nasz czytelnik Adi.
"Pewnie, że powinny powrócić, bo te filmy powtarzane w kółko to samo, to już nudą wieje" - zgadza się Jola.
"I bardzo dobrze! Nareszcie wróci program promujący prawdziwą wiedzę u ludzi. Jeśli jeszcze będzie to miejsce promujące zasady dobrego wychowania (a takie cechy miały 'Wielka Gra' i 'Sonda') to będę kontent" - cieszy się użytkownik Kokosz na forum Wp.pl.

PrzeciwPrzeciw Gazeta.pl

"Z całym szacunkiem: po co komu te nieaktualne śmieci? To może już lepiej puścić od nowa Czterech pancernych" - pisze na naszym forum użytkownik o nicku Warsawin.
"Takie programy są dziś na innych kanałach, np. na TV4 czy Discovery. To nic nowego, tylko stare, odgrzewane kotlety, na dodatek gorszej jakości" - dodaje pod tym samym tekstem użytkownik login-xyz.
"Miałam nadzieję, że skoro już TVP się zmienia, to zmieni się na lepsze. Przywracanie formatów, które już się wyczerpały, nie rozwiąże problemów" - twierdzi z kolei mala_czarna19.

A co ty o tym sądzisz? Daj znać w komentarzach!

Więcej o: