Przesłuchanie Czarneckiego w prokuraturze. Giertych zapowiada nowe nagranie [WIADOMOŚCI DNIA]

Przesłuchanie Leszka Czarneckiego

Leszek Czarnecki zostanie dzisiaj (19.11) przesłuchany w Katowicach w sprawie związanej z byłym szefem Komisji Nadzoru Finansowego Markiem Chrzanowskim. Ma złożyć zeznania w Śląskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej (początek o godzinie 11) . To właśnie tam prowadzone jest śledztwo w tej sprawie.

Roman Giertych zapowiedział przekazanie nowego nagrania

Z kolei Roman Giertych zapowiedział w weekend, że również w poniedziałek złoży w prokuraturze kolejne nagranie związane z aferą KNF. Tym razem ma to być nagranie wideo, które pochodzi z lipca. Jak twierdzi adwokat na filmie została poruszona kwestia tzw. "planu Zdzisława".

Duda podpisze ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych

Prezydent Andrzej Duda ma dziś podpisać ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Zapowiedział to TVP Info w czasie Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa. Wprowadzenie PPK ma być elementem trzeciego filaru emerytalnego obok innych programów dodatkowego oszczędzania na emeryturę, takich jak IKE, IKZE i Pracownicze Programy Emerytalne. Ma to być system dobrowolny i w pełni prywatny. Jego głównym celem jest wzrost poziomu oszczędności emerytalnych Polaków, co wpłynie na wyższe świadczenia.

Pierwsze sesje rad sejmików

Dzisiaj odbędą się pierwsze sesje radnych sejmików województw: mazowieckiego, pomorskiego, małopolskiego i dolnośląskiego. Sejmik mazowiecki może dziś wybrać przewodniczącego i wiceprzewodniczących oraz zarząd województwa łącznie z marszałkiem i wicemarszałkami.

Unijni ministrowie o sytuacji na Ukrainie

Unijni ministrowie spraw zagranicznych mają dziś rozmawiać w Brukseli o sytuacji na Ukrainie. Nie jest wykluczone, że pojawi się propozycja nałożenia sankcji na osoby odpowiedzialne za zorganizowanie pseudowyborów w okupowanej przez Rosję części Donbasu. 11 listopada wybrane zostały nowe, samozwańcze władze dwóch nieuznawanych republik ludowych - donieckiej i ługańskiej.

Więcej o:
Komentarze (12)
Przesłuchanie Leszka Czarneckiego w prokuraturze [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 16 razy 8

  Zdzisław i inni mają pełne gacie , brawo panie Giertych , na pohybel pisowi

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 12 razy 4

  GONIĆ PISOWSKĄ MAFIĘ WSZĘDZIE I ZAWSZE, NIE DAĆ NAWET MINUTY ODDECHU! DOŚĆ JUŻ NAKRADLI, CZAS ROZLICZYĆ I WSADZIĆ DO WIĘZIEŃ!

 • Silesia Ślunsk

  Oceniono 5 razy 3

  Zero ty ci.ulu ,bier twoich wulców i wypier.....aj ze Ślunska.My tukej takich jaki ty zero nix chcymy

 • albacor

  Oceniono 9 razy 3

  Czarnecki odszczeka oskarżenia, Chrzanowski za "karę" dostanie ciepłą posadkę za granicą, że nie sypał, Glapiński bedzie sie głupio uśmiechał a Zero odtrąbi sukces braku afery. A głupi lud bedzie kupować to gó.............

 • kasiapanowie

  Oceniono 8 razy -2

  Czarnecki był zaufanym współpracownikiem SB. Do tego stopnia, że w 1982 roku rozpoczął pracę dla Departamentu I SB, czyli dla wywiadu pod pseudonimem "Ternes" Czarnecki donosił SB na kolegów, za co był wynagradzany finansowo

 • vidi12

  Oceniono 8 razy -4

  Trzeba obalić rząd PiS-owców żeby przyszły rząd PO mógł swobodnie zasilić budżetowymi pieniędzmi upadajace biznesy tego dobrego człowieka Czarneckiego... :)))

 • onduma

  Oceniono 15 razy -9

  Giertych myli, ze z Czarneckim obala polski rząd. Oprocz GW juz malo kto podnieca sie kombinacjami VIPow . Czarnecki i byly szef KNF wpadli na nielegalnych dzialaniach. Ot i cala afera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX