Wyniki sekcji zwłok Pauliny D. z Łodzi. Kobieta zginęła od ran kłutych [WIADOMOŚCI DNIA]

Wyniki sekcji zwłok Pauliny D.

Są już znane wstępne wyniki sekcji zwłok 28-letniej Pauliny D., której ciało odnaleziono w piątek przy ul. Kosynierów Gdańskich w Łodzi. Kobieta zmarła w wyniku ran kłutych szyi - podała Polska Agencja Prasowa. Najprawdopodobniej do zbrodni doszło na tle seksualnym.

Katastrofa samolotu pasażerskiego w Indonezji

Maszyna linii Lion Air, lecąca do Pangkal Pinang, spadła do morza wkrótce po starcie z lotniska w Dżakarcie. Wieża kontrolna straciła kontakt z pilotami Boeinga 737 po kilkunastu minutach rejsu. Na pokładzie maszyny znajdowało się 189 osób. Najprawdopodobniej nikt nie przeżył katastrofy.

Angela Merkel nie będzie kandydować

Angela Merkel potwierdziła, że zrezygnuje z ubiegania się o fotel szefowej w CDU i nie będzie starać się też o żadne polityczne funkcje po 2021 roku. Powodem takiej decyzji Merkel według medialnych doniesień miał być m.in. fatalny wynik CDU w wyborach lokalnych w Hesji, gdzie chadecy zanotowali najsłabsze poparcie od 1966 roku.

12 listopada będzie dniem wolnym od pracy

Prezydent Andrzej Duda podpisze ustawę o ustanowieniu 12 listopada dniem wolnym od pracy. "Święto Niepodległości w tym roku jest wyjątkowe. Mija 100 lat od momentu, gdy Polska wróciła na mapy Europy i Świata. Parlament podjął słuszną i oczekiwaną przez Polaków inicjatywę." - napisał na Twitterze prezydencki rzecznik Błażej Spychalski.

Polacy wśród uprowadzonych marynarzy w Nigerii

Wśród 11 marynarzy, którzy zostali uprowadzeni u wybrzeży Nigerii, jest ośmiu Polaków. Do zdarzenia miało dojść w sobotę. Napastnicy mieli zaatakować statek na jednoosobowych łodziach i uprowadzić 11 spośród 20 członków załogi. Niemiecki armator, do którego należy statek, ma negocjować uwolnienie marynarzy.

Strajkujący pracownicy PLL LOT wracają do pracy

Strajk w PLL LOT został zawieszony do wtorku do godz. 22:30. Jutro o godz. 10 rozpoczną się natomiast negocjacje, których tematem będzie regulamin wynagrodzeń. To jedna z najtrudniejszych kwestii.

Zamach w centrum Tunisu

W zamachu bombowym w stolicy Tunezji, Tunisie, zginęła jedna osoba, a co najmniej dziewięć zostało rannych. Terrorystka-samobójczyni zdetonowała ładunek wybuchowy w centrum miasta, koło wozów policyjnych, stojących przy centrum handlowym. Ośmiu spośród dziewięciu rannych to policjanci.

Więcej o:
Komentarze (9)
Wyniki sekcji zwłok Pauliny D. z Łodzi. Kobieta zginęła od ran kłutych [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • romek-z

  Oceniono 3 razy 3

  Czy PAP nie potrafi sprawdzic jak się nazywa ulica w Łodzi? Kosynierów nie Gdańskich ale Gdyńskich.

 • doktoron

  Oceniono 4 razy 2

  Ciszej nad trumną!

 • szczepix_1

  Oceniono 6 razy 2

  Kosynierów Gdańskich...powiedz mi januszu w której to dzielnicy Łodzi jest taka ulica?

 • Bart Osz

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego wolne dzień po dniu niepodległości?
  Dzień na wyleczenie kaca od patriotycznego świętowania ?

 • doomsday

  Oceniono 6 razy 0

  W tą całą sprawę mogą być wplątane Polskie Słuzby Specjalne, jak ABW. Wiadomo, że zamieszani są Gruzini, szcególnie Klub Rugby Budowlani Łódż, powiązany z Klubem Rugby w Trójmieście. Trenerem rugbistów w Łodzi jest Gruzin Merab Gabunia. Gabuni przez wiele lat odmawiano przyznania Polskiego obywatelstwa, które w końcu dostał najpradawdopodobniej z polecenia ABW. Tak czy inaczej, wiadomo że kluby rugbystów w Polsce, szcególnie te z Łodzi i Gdynii, to szajka dilerów narkotyków przemycanych z Gruzji, a także szajka ćpunów i alfonsów prowadzących agencje towarzyskie w Łodzi i w Trójmieście . Pytanie kto i ile brał łapówek w Policji i w ABW za przymykanie oka i tolerowanie zorganizowanych, międzynarodowych band przestępców?

 • jan_sobczak1

  Oceniono 1 raz -1

  Tak się kończą przygody ze śniadymi.

 • doomsday

  Oceniono 4 razy -2

  W innym artykule GW cytuje wypowiedż Łukasza Dynkowskiego, brata Pauliny , z jego strony na facebooku:

  "Do użytkowników mediów społecznościowych zwrócił się też z prośbą, by usunąć "wszystkie udostępnione w tej sprawie posty".

  Ta wypowiedż wciąż wisi na fejsie Łukasza Dynkowskiego.
  Dla mnie taka wypowiedż, w takiej okoliczności, powinna dać wiele do myślenia, zwłaszcza policji. Jest to przesłanka dla policji, że Łukasz Dynkowski może mieć wiele ważnych informacji w związku ze śmiercią siostry i że sam sie boi o swoje życie. Więc może trzeba mu dać ochronę 24/7 póki się nie wyłapie szczurzowiska?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX