Ks. Jacek Stryczek reaguje na oskarżenia, Duda o "napadzie lewackich mediów" [WIADOMOŚCI DNIA]

Ks. Jacek Stryczek reaguje na publikacje na temat mobbingu

Po publikacji portalu Onet.pl, w której współpracownicy oskarżyli ks. Jacka Stryczka o mobbing, twórca "Szlachetnej Paczki" oddał się do dyspozycji Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia "Wiosna".

- Dla niego okazywanie siły i wzbudzanie lęku stało się sposobem na zarządzanie ludźmi - opowiadała jedna z osób, która pracowała z ks. Jackiem Stryczkiem.

Andrzej Duda o zdjęciu z Trumpem: Szyderstwa i napad lewackich mediów

Szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty Waszyngtonie. Gdyby tak nie było to by ją przemilczeli jako nieważną. Dziękuję za te wyrazy uznania!

- tak prezydent Andrzej Duda skomentował całą sprawę wokół jego zdjęcia z Donaldem Trumpem, gdy podpisują w Waszyngtonie deklarację o współpracy Polski z USA.

Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał wyrok ws. ekshumacji smoleńskich

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu przyznał odszkodowanie dwóm rodzinom smoleńskim za ekshumacje ciał bliskich, wbrew ich woli.

Według ETPC, polskie prawo nie zapewniło wystarczających narzędzi do odwołania się od arbitralnej decyzji prokuratury nakazującej ekshumację.

Burzenie PKiN? Macierewicz twierdzi, że Jaki zburzy Pałac

Antoni Macierewicz zapowiedział, że Patryk Jaki po objęciu funkcji prezydenta Warszawy zburzy Pałac Kultury. Na jego miejscu miałaby powstać Kolumna Chwały Wojska Polskiego.

- To bzdura. Nigdy tak nie mówiłem - skomentował te informacje portalowi Wp.pl kandydat PiS na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

Zbiorowy gwałt na 19-latce w Tuluzie. Świadkowie zamiast pomóc, nagrywali

Czterech napastników w wieku 25-30 lat dokonało zbiorowego gwałtu na 19-letniej kobiecie na parkingu we francuskim mieście Tuluza. Świadkowie zamiast pomóc ofierze, nagrywali film, który potem trafił do internetu.

Prokuratura poszukuje osób, które nakręciły i rozpowszechniały film ze zdarzenia w Tuluzie.


Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: