Sąd oddalił pozew PO przeciwko Mateuszowi Morawieckiemu [WIADOMOŚCI DNIA]

Pozew w trybie wyborczym przeciwko Mateuszowi Morawieckiemu oddalony

Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił pozew w trybie wyborczym przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który złożyła wczoraj Platforma Obywatelska. Partia zarzuca premierowi, że w czasie wieców w terenie kłamie na temat dokonań poprzedniego rządu. Oddalenie pozwu sąd uzasadnił faktem, że Morawiecki nie należy do komitetu wyborczego.

Krzysztof Szczerski o zdjęciu Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem

Krzysztof Szczerski odniósł się do zdjęcia z wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu. Na fotografii widzimy, jak polski prezydent oraz Donald Trump podpisują deklarację o współpracy. Prezydent USA siedzi przy biurko, natomiast Duda stoi w przygarbionej pozycji. Szczerski stwierdził, że zdjęcie jest "sekwencyjne" i oddaje "dynamikę spotkania".

47 skarg na homofobiczne treści w TVP Info

47 skarg, w tym dwie złożone przez posłów, dotyczyły treści homofobicznych w programie "Studio Polska" w TVP Info - podała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Jednocześnie KRRiT stwierdziła, że "przeprowadzane badania nie wykazały naruszenia przez TVP przepisów ustawy o radiofonii i telewizji".

Sprawa żony b. szefa Amber Gold. Funkcjonariuszowi grożą 3 lata więzienia

Jeszcze w tym miesiącu prokuratura skieruje do sądu akt oskarżenia przeciwko byłemu wychowawcy zakładu karnego, który miał dopuścić się czynności o charakterze seksualnym. na osadzonej Katarzynie P. - żonie byłego szefa Amber Gold. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Grożą mu trzy lata więzienia.

Spotkanie Morawieckiego z Małgorzatą Gersdorf

Przed południem w siedzibie Sądu Najwyższego odbyło się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z sędzią Małgorzatą Gersdorf. Inicjatorem spotkania był premier. Rzecznik Sądu Najwyższego, Michał Laskowski potwierdził te informacje, ale nie ujawnił jaki był temat rozmów. Podkreślił przy tym, że stanowisko Gersdorf wobec jej statusu w Sądzie Najwyższym jest niezmienne - nadal uznaje, że jest pierwszą prezes SN.

Więcej o:
Komentarze (14)
Sąd oddalił pozew w trybie wyborczym przeciwko Morawieckiemu [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy 5

  POLSKI BANGSTER-OSZUST może KŁAMAĆ do woli.

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 6 razy 4

  Nie nalezy do komitetu wiec moze bezkarnie klamac :(

 • senior2244

  Oceniono 2 razy 2

  Kretyna powinni ocenić za jego "półtorej roku". Jego miałkość widać na każdym kroku. Niedouczony i nie wychowany kulturalnie.

 • chi-neng

  Oceniono 10 razy 2

  "Szczerski stwierdził, że zdjęcie jest "sekwencyjne" i oddaje "dynamikę spotkania".
  -----
  Faktycznie ZDJĘCIE ODDAJE PERFEKCYJNIE DYNAMIKE *BOTONIZMU' PAJACA Z PAŁACA WOBEC JEDNOOSOBOWEJ RÓWNOWARTEJ POLSKIEGO PAJACA, 'PUBLICZNOSCI' USA:).

 • tet233

  Oceniono 1 raz 1

  Tak wygląda pisowska sprawiedliwość. Opluwają ludzi i śmieją się w żywe oczy.

 • sierra65

  Oceniono 11 razy 1

  morawiecki może kłamać publicznie bo jest polskim katolikiem i kłamie - bo po to kaczyński zrobił go premierem !!!!

 • mrkazzz

  Oceniono 4 razy 0

  B. zasadne ! shrk , byles i jestes nikim !

 • wojtem

  Oceniono 11 razy -1

  Na szczęście kasta sedziowska nie mogla wystawić jakiegoś Tuleji tylko sędziego z losowania. Zaczynam wierzyc ze wiekszosc sedziow jest uczciwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX